Vakko Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Vakko, her sene dünyaca ünlü markaları bir araya getirerek bir koleksiyon çıkartıyor. Gelin adaylarının ne istediğini çok iyi biliyor ve her ayrıntıyı buna göre seçiyorlar. Vakko gelinlik modelleri en değerli kumaşları ve tasarımları bünyesinde barındırarak gelin adayların beğenisini topluyor.

Vakko Gelinlik Modelleri

Vakko gelinlik modelleri bünyesinde Türkiye’nin en iyi gelinliklerini barındırıyor. Gelinliklerin fiyatları 4500 tl’den başlıyor. Gelinlik koleksiyonlarını tanıtırlarken fiyat hakkında bilgi vermiyorlar. Fiyatlarını öğrenmek için mağazaya gidip gelinlikleri denemeniz ve fiyat almanız gerekiyor.

1Dar Kesim Vakko Gelinlik

Vakko’da birbirinden özel tasarımlar var. Bu dantelli kalın askılı, arkası uzun, önü biraz kısa, dar kesim gelinlik özellikle farklı tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarını cezbedecek türden. Eğer bu gelinliği giymek istiyorsanız saçınızı, takılarınızı ve çiçeğinizi mümkün olduğunca sade tutmanızı tavsiye ediyoruz.

2Uzun Duvaklı, Yarı Transpran Gelinlik Modeli

Gelinliklerde detaylara önem veriyorsanız sizin gelinliğiniz kesinlikle bu. Bu yarı transparan, uzun duvaklı gelinlikle gece boyunca gözler üstünüzde olacak. Etek kısmı ve dekolte kısımları transparan olan bu bol dantelli ve bol detaylı gelinlik, farklılık arayan ve cesur seçimler yapmayı seven gelin adayları için tasarlanmış.

3Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Gelinliğinizi kış aylarında yapacaksanız uzun kollu bir gelinlik tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Bu gelinlik sayesinde hem kışa uygun bir görüntü oluşturursunuz hem de üşümekten kaçınırsınız. Vakko’nun bu gelinliğinde dantel detayları daha çok gelinliğin üst kısmında olsa da eteğinde de dantel detayları görünüyor. Kalın kumaşlı olan bu gelinlik kış gelinlerine uygun bir seçim olacaktır.

4Tüllü Gelinlik Modelleri

Sizin hayalinizdeki gelinlikte dantel detaylarına fazla yer yoksa bol tüllü, hafif bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Bu gelinliğin sadece üst kısmında dikkat çekici detaylar var. Etek kısmından itibaren ise sadece tüller görünüyor. Sade gelinliklerden hoşlanıyorsanız bu gelinliği mutlaka denemelisiniz.

Beyaz Gelin Çiçekleri

Eğer gelinliğinizle beraber beyaz bir gelin çiçeği kullanmak istiyorsanız ancak nasıl bir gelin çiçeği seçeceğinize henüz karar veremediyseniz size biraz tavsiyede bulunmak istiyoruz. Ayrıca İlham Veren Beyaz Ve Krem Gelin Çiçeği Modelleri isimli yazımıza da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

beyaz-gelin-çiçeği pr_01_11174 Beyaz-gelin-el-çiçekleri-2015 lalezar_gelin_buketi_5 beyaz-gelin-çiçekleri 1399313_881979991866257_5516787680557467170_o 4881926755110