Uzun Kollu Gelinlik Modelleri ve Fikirleri

Kış ve bahar aylarının favori uzun kollu gelinlik modelleri bayanlar tarafından sık sık tercih edilmekte. Zarif ve modern bir görüntü imkanı veren uzun kollu gelinlikler kolay bulunması ve geniş bir yelpaze seçeneğiyle de bayanların gönlünde taht kuruyor.

İşte Uzun Kollu Gelinlik Modelleri ve Fikirleri

Gelinlik seçimi aşamasında eğer uzun kollu gelinlik modelleri için kafanızda bir düşünce varsa, dantelli seçenekler yine göz önünde olacaktır. Özellikle kollardaki dantel işlemeleri oldukça şık görünmektedir.

1Dantelli Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun kollu ve dantelli gelinlik modelleri, genç gelin adaylarının sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Farklı dantel işlemeleri ile modern ve şık bir imaj çizen bu gelinlikler sayesinde bayanlar düğün günlerinde isimlerinden söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle zayıf ve uzun boylu bayanların seçmesi gereken uzun kollu gelinlik modelleri dantel ve diğer aksesuarlarla birlikte modern bir görünüme kavuşuyor.

2Bisiklet Yaka Uzun Gelinlik Modelleri

Uzun kollu gelinlik modelleri

Uzun kollu ve bisiklet yakalı modeller köprücük kemikleri ve göğüs bölgesine güvenen kadınlar için iyi bir tercih olacaktır. Özellikle vücut yapısı kum saati şeklinde olan gelin adaylarının mutlaka incelemesi gereken bu gelinlikler tül kol detayıyla da bayanlara şık ve modern bir görüntü sağlamaktadır.

3Taşlı Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun kollu gelinlik modelleri sık sık işlenmiş taşlarla çok daha modern bir görünüme sahip olmakta. Uzun ve zayıf gelin adaylarının giyebileceği bu gelinlikler sayesinde düğün gününde tüm dikkatler gelinin üzerinde olacak. Süslü ve güzel taşların dikkatlice işlenmesiyle zarif bir tasarım ortaya çıktığı için, narin vücut yapısına sahip olan bayanlar mutlaka bu modelleri bir gözden geçirmeli.

4Yırtmaçlı Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

İngiltere prensesinin düğün gününde uzun kollu gelinlik giymesi ile birlikte bu modeller tüm bayanlar arasında oldukça popüler olmaya başladı. Uzun boylu ve bacaklarına güvenen gelin adaylarının tercih edebileceği yırtmaçlı uzun kollu gelinlik modelleri sayesinde bayanlar şık ve modern bir görünüm sağlayacaktır.

5Tül Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Tül detaylarıyla gelin adaylarına gizemli ve çekici bir hava veren bu gelinlik modelleri, farklı duruşu ile çoğunlukla tercih edilmektedir. Tülün hoş duruşu ve giyen gelin adayına sağladığı zariflik ile son zamanlarda popüler olmuştur. Zayıf ve kendine güvenen bayanlara cesur, modern bir şıklık sağlayacak bu modellere mutlaka göz atmalısınız.

Gelinlik Modelleri Galerileri

Eğer daha fazla gelinlik modelleri için fikir almak isterseniz, sizin için aşağıda bir galeri hazırladık. Ayrıca Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılmalı? ve Vücut Tipine Göre Gelinlik Modelleri yazılarımızı okuyabilir, gelinlik seçimi ile ilgili daha fazla fikir alabilirsiniz.