Ünlülerin Gelinlik Modelleri

Her gelin adayı hayallerini kurdukları en mutlu günlerinde çok şık olmak ister, bu sebeple ünlülerin gelinlik modelleri de yakından takip edilir.

İlham Veren Ünlülerin Gelinlik Modelleri

Ülkemizde ve yurt dışında birçok evlenen ünlü gelin adayları tarafından takip edilmekte ve seçtikleri gelinlikler beğenilmektedir. Hatta birçok bayan bu gelinlikleri özel olarak yaptırmaktadır. Eğer aradığınız gelinliği henüz bulamadıysanız ünlülerin seçtiği gelinliklere mutlaka bir göz atmalısınız.

1Buse Terim’in dantelli gelinliği

Fatih Terim’in kızı olan modacı Buse Terim, tasarımlarının şıklığını seçtiği gelinliğe de yansıtmış. Dantelli bir model seçen Buse Terim, kabarık eteğiyle de oldukça zarif bir görünüm sergiliyor. Düğün gününde modern ve şık bir görünüm isteyen gelin adayları Buse Terim’in gelinliğine mutlaka göz atmalı.

2Burcu Gönder’in sade gelinliği

Oyuncu Bülent Emrah Parlak ile çok sade bir düğünle evlenen başarılı ve güzel oyuncu Burcu Gönder, bu sadeliği gelinliğine de yansıtmış. Düğün gününde şık ve sade olmak isteyen genç bayanlar bu harika tasarım gelinliğe mutlaka göz atmalı.

3Kate Moss’un şık gelinliği

Güzel manken Kate Moss, yaşına rağmen seçtiği gelinliğin içinde oldukça zarif ve şık duruyor. Modern bir tarz isteyen tüm bayanlar bu sade ve cesur modeli incelemeli.

4Başak Dizer’in işlemeli gelinliği

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile dünya evine giren Başak Dizer, dantel işlemeli a kesim gelinliği ile görenleri büyüledi. Armut tipi bedenler için uygun olan bu modeli tüm gelin adayları incelemeli. Oldukça modern ve şık bir görünüm sağlayan dantel işlemeli modeller gelin adayları tarafından sık sık tercih edilmekte.

5Haidi Montag’ın zarif gelinliği

Amerika’da reality şovların aranılan ismi Haidi Montag, kendinden beklendiği gibi oldukça zarif bir gelinlikle sevenlerinin karşısına çıktı. İnce dantel işlemeleri ve kabarık eteği ile zarafet içinde yüzen Haidi Montag, düğün gününde herkesi büyüledi. Modern ve şık bir görünüm elde etmek isteyen tüm bayanlar bu gelinlik modelini de mutlaka incelemeli.

Ayrıca gelinliğinize uygun gelin çiçeği için de Gelinliğe Göre Gelin Çiçeği Modelleri başlıklı yazımızı mutlaka incelemelisiniz.

Ünlülerin gelinlik modelleri size ilham olsun

Eğer aradığınız gelinlik modelini hala bulamadıysanız, galerimizde yer alan ünlülerin gelinlik modellerini inceleyerek bir fikir edinebilirsiniz.