Gelinler İçin En Güzel Taşlı Saç Aksesuarları

Düğünde kullanacağınız aksesuarların arasında belki de karar vermesi en zor olanlardan biri saç aksesuarıdır. Saç aksesuarının da diğer bütün aksesuarlar gibi birçok çeşidi vardır. Taşlı saç aksesuarları, gelinler tarafından en çok tercih edilenlerden biridir.

Birbirinden Güzel Taşlı Saç Aksesuarları

Taşlı saç aksesuarları en sade, en doğal saçı bile sihirli bir hale getirir. Bu aksesuarlar, hemen hemen bütün saç modellerine yakışır. Gelinliğinizi sade seçtiyseniz ve biraz hareket katmak istiyorsanız taşlı saç aksesuarları sayesinde, istediğiniz gösterişi katabilirsiniz.

1İnce Taşlı Saç Aksesuarları

İnce saçlı taş aksesuarı ile en sade saçı bile daha havalı bir hale getirebilirsiniz. Bu saç aksesuarı daha çok balık model gelinliklerle uyumlu olur. Saç modeli olarak sade bir model tercih ettiyseniz bu ince taşlı aksesuarla çok daha görkemli bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz.

2İnci Taşlı Saç Aksesuarları

İnci taşlı saç aksesuarı en çok dantelli gelinliklere yakışıyor. Eğer saçınıza topuz yaptırmayı düşünmüyorsanız ve görseldeki gibi dalgalı bir model tercih edecekseniz inci taşlı bir saç aksesuarı kullanabilirsiniz.

3Taşlı Taç Modeli

Eğer düğününüzde dağınık bir topuz kullanacaksanız taşlı bir taç kullanabilirsiniz. Topuz olarak sıkı bir topuz tercih edecekseniz bu saç aksesuarını tercih etmenizi önermiyoruz. Sıkı topuzların asaletini gölgelememek için bu tarz bir aksesuar kullanmaktan kaçınmalısınız.

4İnci ve Kristal Taşlı Saç Aksesuarı

İnci ve kristal taşlı saç aksesuarlarını dağınık ve bol topuzlarla güzelce kombinleyebilirsiniz. Saçınızın üzerine bolca yerleştirdiğiniz bu saç aksesuarını bütün gelinlik modellerinde kullanabilirsiniz. Bu tarz bir saç aksesuarı kullanacaksanız diğer aksesuarlarınızı sade tutmanızı tavsiye ediyoruz.

5Taşlı Topuz Tacı

Kendinizi o gün bir kraliçe gibi hissetmek istiyorsanız bu tarz bir taç takabilirsiniz. Böyle taçlar, topuzlarla da çok güzel durmaktadır. Ayrıca prenses model gelinliklerde de oldukça uyumlu bir görüntü oluşacaktır.

En Güzel Gelin Saç Aksesuarları Modelleri

Eğer düğününüzde sadece duvak kullanmak istemiyorsanız birbirinden şık modeller arasından bir saç aksesuarı tercih edebilirsiniz. Saç aksesuarları da kendi aralarında oldukça fazla modele ayrılıyor. Bu konuda kararsızlık yaşıyorsanız En Güzel Gelin Saç Aksesuarları Modelleri isimli yazımızdan saç aksesuarlarına bakabilirsiniz.