Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri Seçiminde Harika Öneriler

Gelin ayakkabısı, gelinler için çok önemlidir. Hatta bazı gelin adayları daha gelinlik seçmeden gelin ayakkabısı seçmeye başlar. Her elbisenin altındaki ayakkabı o elbiseyi daha iyi ya da daha kötü bir hale getirebilir. Bu, gelinlik için de geçerlidir. Eğer gelinliğinize gösteriş katmak istiyorsanız taşlı gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz.

En Şık Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri

Taşlı gelin ayakkabısı, gelinliği daha gösterişli hale getiren bir detaydır. Hemen hemen bütün gelinlik modelleriyle de uyum sağladığı için gelin adaylarınca sevilen bir ayakkabı modelidir. Siz de gelinliğinizin altına taşlı bir ayakkabı giymek istiyorsanız size biraz tavsiye verebiliriz.

1Beyaz Taşlı ve İnci Süslemeli Gelin Ayakkabısı

Beyaz renk, gelin ayakkabılarında en çok tercih edilen renktir. Hatta birkaç sene öncesine kadar renkli ayakkabılar pek fazla görülmüyordu. Günümüzde bu durum biraz tersine dönse de beyaz ayakkabılar hala çok popüler. Beyaz ayakkabının üzerindeki bu beyaz taşlar gerçekten her türlü gelinliğe yakışacaktır.

2Bantlı ve Taşlı Gelin Ayakkabısı

Bantlı ayakkabılar özellikle yaz aylarında bayanların gözdesi olan modellerden birisidir. Bu ayakkabılar hem açık hem de rahat olurlar. Bantları fazla olan ayakkabılar, ayakkabının ayaktan kolayca çıkmasına engel olduğu için daha avantajlı durumdadırlar. Eğer siz de düğününüzü sıcak aylarda yapacaksanız ve ayağınızın terlemesini engellemek istiyorsanız bu tarz bir ayakkabı kullanabilirsiniz.

3Taşlı Spor Ayakkabı

Gün boyu ayakta kalacağını düşünen gelinler tarafından topuklu ayakkabılar hep bir problem haline gelmiştir. Hemen hemen bütün gelin adayları topuklu ayakkabıyı daha rahat bir hale getirmek için çaba gösterirler. Oysaki gelin ayakkabısı için en rahat modeller spor ayakkabılardır. Spor ayakkabı gelinlikle giyilmez diye bir kural tabii ki yok ama içiniz rahat etmiyorsa taşlarla süsleyebilirsiniz.

4Arkası Taşlı Ayakkabı

Gelin ayakkabısı için herhangi bir kurala uymanıza gerek yok. Zaten gelin ayakkabısıyla ilgili bir kural da yok. Yani taşlı bir gelin ayakkabısı seçecekseniz taşların ayakkabının tümünde olması gerekmez. İster ön tarafında, isterseniz de arkasında taşlar olan bir ayakkabı giyebilirsiniz.

Dantelli Gelin Ayakkabıları

Gelinliklerde danteller bolca kullanılır. Dantelli gelin ayakkabıları da gelinliklerle çok güzel uyum sağlarlar. Eğer siz de dantelli bir gelinlik tercih edecekseniz ve ayakkabınız da gelinliğinize uyumlu olsun istiyorsanız Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri – En Güzel Düğün Ayakkabıları isimli yazımızdan ayakkabı tavsiyelerimize göz atabilirsiniz.

gelin ayakkabı (4) gelin ayakkabı (3) gelin ayakkabı (2) gelin ayakkabı (1) dantelli gelin ayakkabısı pembe gelin ayakkabısı pembe gelin ayakkabısı