Şifon Gelinlik Modelleri

En güzel şifon gelinlik modelleri için yazının sonunda bulunan galeriye göz atabilirsiniz.

Son zamanlarda şifon gelinlikler oldukça moda olmuştur. Zarif olduğu kadar romantik bir havada katan şifon gelinlik modelleri ve fikirleri, siz gelin adaylarının düğün gününde kıyafet seçimini kolaylaştıracaktır. Uzun zaman da geçse eskimeyen bu model gelinleri narin bir prenses görünümüne kolayca sokmaktadır.

Peki En Şık Şifon Gelinlik Modelleri ve Fikirleri nelerdir?

Şifon gelinlik modellerinin birçok çeşidi vardır. Her türlü kesime uydurulabilen bu tarz ile gelinler en mutlu günlerinde muhteşem olacaklar, tüm gözler de üzerlerinden ayrılmayacaktır.

1A Kesim Şifon Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri en şık gelinlik modelleri ve fikirleri arasında en çok bilinenlerdendir. Klasik bir seçim olan A Kesim ile bayanlar düğün günlerinde bir prenses olacaklardır. A kesim gelinlik modeli, her vücut tipine uyması sayesinde çoğu bayan tarafından seçilmektedir.

2Dantel İşlemeli Şifon Gelinlik Modelleri

şifon gelinlik modelleri

Dantel işlemeli gelinlik modelleri, şifonla birleştiği zaman zarifliğin hayata dökülmüş hali gibi oluyor. Zarif Fransız dantel işlemeleri ile kibar şifon, genç bayanlarda çok şık durduğu gibi aslında her yaşa da hitap ediyor. Romantik bir düğün planlayan her bayan bu modeli mutlaka incelemeli.

3Kolsuz Şifon Gelinlik Modelleri

Zayıf ve uzun bayanları oldukça gösterişli bir hale bürüyecek olan kolsuz gelinlik modelleri, uzun zamandır sık sık tercih edilmekte. Zarif işlemelerle kibar bir hale bürünen bu modeller sayesinde gelinler en mutlu günlerinde modern ve şık bir görünüm sergileyecek.

4Düşük Omuz Şifon Gelinlik Modelleri

Omuzları hafif düşük gelinlik modelleri içi hayat dolu olan genç gelin adayları tarafından tercih edilmekte. Giyen insana hem modern hem de rahat bir hava katan bu gelinlikler, sadeliğiyle de göz dolduruyor. Çıtı pıtı tüm bayanların bu modeli incelemesini tavsiye ediyoruz.

5Balık Kesim Şifon Gelinlik Modelleri

Kum saati vücut yapısına sahip bayanların üzerine oturan bu modeller, vücut hatlarını ortaya çıkarması sebebiyle oldukça çekici bir görünüm sağlıyor. Hatlarına güvenen tüm kadınlar mutlaka bu modelleri incelemeli.

Şifonla Şık Olabilirsiniz

Şifon kumaşlı modeller, asla eskimeyecek bir model olduğu için genellikle tüm bayanlar tarafından düşünmeden seçiliyor. Düğün gününde ne giyeceğim derdine son veren bu modeller, tüm hanımlara şık bir görünüm katıyor. Şifon gelinlik modellerine galerimizden göz atabilirsiniz.

Düğün heyecanı dört bir yanını sarmış gelin adayları ayrıca Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılmalı? başlıklı yazımızı da incelemeliler.

sifon-gelinlik-modelleri-7 (400 x 600) sifon-gelinlik-modelleri-5 (400 x 600) şifon gelinlik modelleri şifon gelinlik modelleri şifon gelinlik modelleri şifon gelinlik modelleri En Şık Şifon Gelinlik Modelleri ve Fikirleri