Saten Gelinlik Modelleri İçin Büyüleyici Öneriler

Tasarımcılar tarafından sıklıkla tercih edilen saten gelinlik modelleri, genç gelin adaylarının da göz zevkine hitap etmektedir.

İşte Büyüleyici ve Muhteşem Saten Kumaşlı Gelinlik Modelleri

Çok şık bir kumaş olarak kabul edilen saten, gelinlik ve harika bir tasarımla birleştiği zaman tüm gelin adaylarının rüyalarını süsleyen bir model olarak ortaya çıkıyor. Gelinlikte model kadar asil ve şık bir kumaş da seçimleri etkileyebiliyor. Bu sebeple birbirinden güzel saten gelinlik modellerini mutlaka incelemelisiniz.

1Dantel İşlemeli Saten Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

Gelinlikte asil bir duruş kadar, kumaş da büyük bir önem arz etmektedir. Saten kumaş ve dantelin birleşmesiyle de tüm gelin adaylarının rüyalarını süsleyecek bir gelinlik ortaya çıkar. Usta bir tasarımcı elinden çıkmış dantel işlemeli gelinliklere mutlaka göz atmalısınız.

2Straplez Saten Gelinlik Modelleri

Straplez saten gelinlik modelleri

Vücuduna güvenen bayanların mutlaka göz atması gereken straplez gelinlikler, satenle buluştuğu ortaya zaman birbirinden güzel modeller çıkıyor. Oldukça sade olan bu gelinlikler düğün günlerinde şık ve zarif olmak isteyen tüm gelin adayları için ideal bir seçim olacaktır.

3Tek Omuzlu Saten Gelinlik Modelleri

En mutlu günlerinde kraliçe zarafetine sahip olmak isteyen bayanların mutlaka incelemesi gereken tek omuzlu gelinlik modelleri, göz zevkine de hitap etmesi sebebiyle sık sık tercih ediliyor. Özellikle dantel işlemeyle başarılı bir şekilde buluşmuş saten kumaşa mutlaka göz gezdirmelisiniz.

4Taşlı Saten Gelinlik Modelleri

Taşlı saten gelinlik modelleri

Zarafeti ve şıklığı sebebiyle düğünden sonra da konuşulmak isteyen bayanların tercih etmesi gereken taşlı gelinlik modelleri, saten kumaş ile buluştuğu zaman muhteşem bir tasarım ortaya çıkıyor. Saten kumaşın romantik duruşu ile gösterişin sembolü taşın muhteşem birlikteliği, düğün gününde tüm gözlerin gelin adayında olmasını sağlayacak.

5Tesettürlü Saten Gelinlik Modelleri

Tesettür giyimin şıklığı ile saten kumaşın asaleti bir araya geldiği zaman tüm gelin adaylarının denemek isteyeceği gelinlik modelleri ortaya çıkıyor. Tesettürlü bayanlar mutlaka saten kumaşlı gelinlik modellerine göz atmalı.

6Saten Kumaş Asaletin Simgesi

Şıklığın ve zarifliğin buluştuğu en önemli ve tercih edilen kumaşlardan biri olan saten sayesinde birçok harika gelinlik modeli ortaya çıkıyor.

Nasıl bir gelinlik alacağına karar veremeyen gelin adayları, Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılmalıdır? yazımıza göz gezdirmeliler.

ipek-saten-gelinlik-modeli (450 x 600) Saten Gelinlik Modelleri saten-gelinlik-modelleri (5) (450 x 600)