Sade Gelinlik Modelleri İçin En Cool Öneriler

Kendine ve güzelliğine güvenen tüm gelin adayları giyecekleri sade gelinlik modelleri ile bir prenses gibi olacak, ışıltılarını tüm düğün salonuna yansıtacaktır. Tüm genç kızların rüyalarını süsleyen düğün günleri, giyilecek olan gelinlikle daha da güzel bir anı olarak zihinlerde canlanacaktır. Bu yüzden seçilecek olan modeller oldukça önemlidir.

Sade Gelinlik Modelleri ve Fikirleri

Düğünde kendisini ön plana çıkarmak isteyen gelin adaylarının seçimi olan sade gelinlik modelleri, birçok gelin tarafından tercih edilmektedir. Genellikle dantel detayının ortaya çıktığı bu gelinliklerde, straplez yaka tipi gelinlik modelleri de oldukça cool görünmektedir.

1Dantelli Gelinlikler

Genç kızlar tarafından sıklıkla tercih edilen dantelli gelinlik modelleri; şıklığın ve sadeliğin tanımı olarak karşımıza çıkıyor. Düğün gününde tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen ve modern bir görünüme ulaşmayı hedefleyen tüm gelin adayları bu sade gelinlik modelleri içerisinden dantelli olanları seçerek, bir prenses olabilir.

2Yarasa Kollu Gelinlik

Vintage görünümü ile cool gelin adaylarının tercih ettiği ve farklı havasıyla diğer sade gelinlik modelleri arasından sıyrılan yarasa kollu gelinlikler şık ve modern bir görünüme ulaşmanızı sağlayacak. Bu tip gelinliklere dantel ve inci işleme eklenerek daha güzel bir görünüm de elde edilebilir. Özellikle atletik vücut tipine sahip bayanlara tam oturan bu gelinlik, tüm vücut yapılarına uyum sağlaması ile de beğeni topluyor.

3Mini Gelinlik

Bacaklarına güvenen, armut vücut tipine sahip ve minyon gelin adaylarının tercih ettiği takdirde çok memnun kalacağı mini gelinlikler, Avrupai görünümü sayesinde gelinlerin düğün günlerinde bir güneş gibi parlamasını sağlıyor. Son yılların trendlerinden olan mini gelinlikler çıtı pıtı adaylara yakışması sebebiyle Türk kızları tarafından tercih ediliyor.

4Straplez Gelinlik

Sadeliği seven bayanların gelinlik arayışına son verecek olan straplez yaka gelinlikler sade gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri. Modern görünümü sayesinde gelin adaylarına kusursuz bir vücut yapısı sunan bu modellik sayesinde mağaza mağaza gelinlik aramaktan kurtulacaksınız. Kişiye sportif bir şıklık da sunan straplez gelinlik modelleri, düğün gününün muhteşem geçmesini sağlayacaktır.

5Tül Gelinlikler

Düğün gününde gelin adaylarına eski dönemlerde yaşayan kadınların havasını verecek olan tül gelinlikler, vintage modasına tutkun bayanların en çok tercih ettiği gelinlikler arasında yer alıyor. Zayıf ve atletik bir vücut yapısına sahip olan gelinlerde çok şık bir görünüm elde edilmesini sağlayacak bu gelinlik modeli sayesinde bayanlar 70’li yılların kadınlarındaki zarifliği elde edebilecek, düğün günlerinde adeta bir prenses olacaklardır.

Sade Gelinlik Modelleri Galerileri

Sade gelinlik modelleri tabii ki bu kadar ile kalmıyor. Aşağıda sizin için hazırladığımız, hem cool hem de sade gelinlik modelleri galerinden fikir ve illham almanız dileğiyle.. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz!