Sabun Nikah Şekeri Modelleri

En güzel nikah şekeri modelleri için yazının sonunda bulunan galeriye mutlaka göz atın!

Nikah şekeri seçerken ele alınan kriterlerin başında piyasadaki modellerden farklılaşmak vardır. Tam istediğimiz modeli bulmak için bir sürü örnek araştırır, binlerce model görür yine de karar vermekte zorlanırız. Aradığınız farklı tür belkide sabun nikah şekeri modellerinden biri olabilir. Kişiye özel olarak oluşturulan kalıplar ile yapılabilen sabun nikah şekeri, en özel gününüzü mis gibi kokan hatıralara dönüştürecek.

Sabun Nikah Şekeri Yapımı ve Modelleri

Sabun nikah şekeri için yapmanız gereken hangi şekil ve renkte olacağına karar vermek, bundan sonrasını ustaların eline bırakabilirsiniz. Tabi bir de kokusu çok önemli. Anıların kokular ile birleştiğinde daha akılda kalıcı olduğu görüşünden yola çıkılarak ortaya çıkmış olan bu fikir; sabunun temizliği, saflığı ve kokusu ile güzel duygulara hitap etmesini temsil ediyor.

1Şekle Karar Verin

Kalp, çiçek, melek veya sizi anlatan bir başka model. Öncelikle sabununuzun hangi şekilde olacağına ve hangi figürleri barındıracağına karar verin.

2Boncuk ve Dantel Kullanın

Sabun nikah şekeri modelinize karar verdikten sonra onu süslemek için hangi malzemelerden faydalanacağınıza da karar vermelisiniz. Bunun için boncuklar, danteller ve kurdelelerden yararlanabilirsiniz.

3Doğal Sabunlar Da Olur

Herhangi bir şekilde karar kılmakta zorlanıyorsanız, rengarenk çeşit çeşit doğal sabunlar yardımınıza koşacaktır. Sade bir biçimde süslemeniz yeterli olacaktır.

4Sabunlar İçin Ayrı Bir Kılıf Kullanabilirsiniz

İşte yine önünüzde milyonlarca seçenek olan bir konu daha. Dediğimiz gibi bu tür konuların çeşitliliği hayal gücünüz ile sınırlı. İsterseniz sabunlarınızı içine koyacağınız şık keseler de oluşturabilir, misafirlerinize bu şekilde sunabilirsiniz. Böylece misafirleriniz bu sabun keselerini kıyafetlerinin güzel kokmasını sağlamak için dolaplarında kullanabilirler. Keseler için çuval kumaşından satene kadar her türlü kumaştan faydalanabilirsiniz. Süslemek için dantel, kurdeleler, inciler ve püsküller yardımcınız olacaktır.

İlginç Nikah Şekerleri Fikirleri

İster minik şeker ağaçları, ister macaron kutuları tüm ilginç nikah şekerleri modelleri hakkında ilham alabileceğiniz bir yazı hazırladık. Sabun nikah şekeri aradığınız model değil ise daha farklı modellerin yer aldığı “İlginç Nikah Şekerleri Modelleri” yazımızı okuyabilirsiniz. Anahtarlıklardan tohum bombalarına pek çok farklı çeşidi bir arada inceleyebilirsiniz.

268 56093d00b00b7 197203688_6 26112014132019 IMG_20140108_151727_1 IMG_20141017_172846 IMG_20140214_110713_1

sabun nikar şekeri modelleri-1 sabun nikar şekeri modelleri-2 sabun nikar şekeri modelleri-3 sabun nikar şekeri modelleri-4 sabun nikar şekeri modelleri-5

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

sabun nikar şekeri modelleri-7 sabun nikar şekeri modelleri-8 sabun nikar şekeri modelleri-9 sabun nikar şekeri modelleri-10