Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2017 Koleksiyonları

Oleg Cassini gelinlik ve abiye üzerine yoğunlaşmış Amerikalı bir markadır. Yarım asırdan beri tasarımlarıyla trendleri belirlemiştir. Dünya çapında da en büyük gelinlik ve abiye üreticisi olarak bilinmektedir.

Oleg Cassini Gelinlik Modelleri

Oleg Cassini gelinlik modellerini inceleyerek kendi zevkinize uygun bir gelinlik bulabilirsiniz. Sizin için 2017 koleksiyonunu inceledik..

1Derin Göğüs Dekolteli A Kesim Oleg Cassini Gelinlik

A kesim gelinlikler hemen hemen bütün vücut tipleri için uygundur. Gelinliğinizde göğüs dekoltesi olsun istiyorsanız bu gelinlik sizin için ideal olabilir. Üstündeki işlemeleriyle oldukça şık olan bu gelinliğe uzun bir kuyruk diktirebilirsiniz.

2Uzun Kollu A Kesim Oleg Cassini Gelinlik

Kış aylarında düğün yapacaksanız size önerimiz uzun kollu bir gelinlik olabilir. Eğer uzun kollu gelinlik size sıkıcı geliyorsa transparan kolları olan bir gelinlik çok şık bir seçim olacaktır. Transparan kolları birkaç senedir sıkça görüyoruz. 2017 yılında da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Omuz ve kol uçlarındaki işlemeler de oldukça şık görünüyor.

3Straplez, Tül Detaylı Gelinlik

Düğününüz için straplez bir gelinlik arıyorsanız ve gelinliğinizin diğer straplez gelinliklerden farklı olmasını istiyorsanız eteğinde vintage esintileri olan bu tüllü gelinliği tercih edebilirsiniz. Bu gelinliğin eteğinde kumaştan ziyade tüller dikkat çekiyor. Özellikle yaz ayları için hafif bir gelinlik olabilir.

4A Kesim Straplez Gelinlik

Straplez bir gelinlik giymek istiyorsanız ve bu gelinliğin biraz kabarık bir gelinlik olmasını istiyorsanız A kesim gelinlikler uygun olabilir. Bu gelinlikte, diğer modelde olduğu gibi tüller yok. Gelinliğin üstünde çok yoğun olmayan, sade bir işleme göze çarpıyor. Göğüs kısmında ise bol bol işleme görülüyor. Straplez gelinlik giymek isteyenler her iki modele de şans verip deneyebilirler.

5Derin Göğüs Dekolteli, Kısa Gelinlik

Hayallerinizi uzun etekli bir gelinlik süslemiyorsa size bu gelinliği önerebiliriz. Bu gelinliğin etek uçlarındaki işlemeler bazı gelin adaylarının çok hoşuna giderken bazıları da demode bulabilir. İsteğe göre bu işlemeleri değiştirebilirsiniz. Derin göğüs dekoltesi de gelinliğin daha gösterişli durmasını sağlıyor.

En Güzel A Tipi Gelinlik Modelleri

A tipi gelinlikler hoşunuza gidiyorsa ve A tipi gelinlik modellerine göz atmak istiyorsanız En Güzel A Tipi Gelinlik Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz. Aşağıda sizin için derlediğimiz Oleg Cassini gelinlik modellerine bakabilirsiniz.

oleg-cassini-gelinlik-6 oleg-cassini-gelinlik-7 oleg-cassini-gelinlik-8 oleg-cassini-gelinlik-9 oleg-cassini-gelinlik-10 oleg-cassini-gelinlik-11 oleg-cassini-gelinlik-12