Nişan Taçları Modelleri – En Güzel Çiçekli Nişan Taç Modelleri

Nişan saçında aksesuarlar kullanmak isteyenler ilk önce taçlara yönelirler. Çünkü taçlar, nişanlığın bütün havasını değiştirirler. Nişan saçınızı daha gösterişli kılmak için nişan taçları kullanabilirsiniz.

En Güzel Nişan Taçları

Nişan saçı için taç dışında toka, alınlık gibi aksesuarlar da kullanabilirsiniz ama nişan taçları da nişan saçınızda çok hoş duracaktır. Birbirinden farklı nişan taçlarından dilediğinizi kullanabilirsiniz. Size tavsiyemiz seçtiğiniz nişan tacıyla bir saç provası yapmanız olacaktır.

1Rengarenk Çiçekler

Nişanınızı bahar ya da yaz aylarında yapacaksanız saçlarınıza bu rengarenk çiçeklerden yapılmış tacı takabilirsiniz. Eğer nişanınız açık alanda olacaksa da yine bu taçlardan takmanızı tavsiye ediyoruz. Renklerini de nişanlığınıza göre seçebilirsiniz.

2Helen Tacı

Truvalı Helen’i bilmeyen yoktur. O kadar güzel bir kadınmış ki onun uğruna Truva savaşı çıkmış. İşte siz de kendinizi nişan gününüzde Truvalı Helen kadar güzel hissetmek isterseniz onun tarzına benzeyen bu güzel tacı kullanabilirsiniz.

3Papatya Tacı

Papatya taçlarını herkes bilir. O kadar narin ve zariftir ki herkese yakışır. Siz de nişanınızda eğer sade bir nişanlık giyecekseniz bu papatya tacıyla çok zarif bir görüntü elde edebilirsiniz.

4Deniz Kabuklarından Taç

Deniz kabukları taçlarda çok sık kullanılmıyor. Farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız deniz kabuklarından faydalanabilirsiniz. Deniz kabuklarından bir taç alabilir ya da kendiniz seçebilirsiniz. Eğer nişanlığınız düz ve sadeyse ve nişanınızı yaz aylarında yapacaksanız deniz kabuğu taçlarını tercih edebilirsiniz.

5Lavanta Tacı

Lavantanın mis kokusu hem sakinlik verir hem de baş ağrılarını giderir. Lavantanın güzel mor rengi hemen hemen her nişanlığa çok yakışacaktır. Bu mor taçları nişanınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

6Büyük Çiçekli Taç

Büyük çiçekli taçlar en çok prenses model nişanlıklarla hoş duracaktır. Büyük çiçekleri sayesinde daha gösterişli bir nişan saçınız olabilir. Bu taçları kullanacaksanız saçlarınızı açık bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Nişan Pastası Modelleri

Nişanınızda nişan pastanızı düğün mekanına bırakmak size riskli geliyorsa kendi nişan pastanızı kendiniz yaptırabilirsiniz. Nişan pastası konusunda aklınız karışabilir çünkü gerçekten çok fazla seçenek var. Biz seçenekleri biraz daha azaltmak ve size fikir vermek istiyoruz. Ayrıca Nişan Pastası Modelleri isimli yazımızdan da pasta modelleriyle ilgili fikir edinebilirsiniz.

menekse-bahcesi_01DSC02457 DSC_0458

şık pasta modelleri klasik pasta düğün pastası modelleri gelin pastası tarifi