Nişan Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Nişanınızı evde yapsanız da salonda yapsanız da süslemeler çok önemlidir. Süsleme, eve ya da salona giren misafirlerinizin dikkatini ilk çekecek şeydir. Nişan süslemeleri için birbirinden farklı konseptler oluşturabilirsiniz. Bu konseptler sayesinde nişan mekanınızı bambaşka bir havaya sokabilirsiniz.

Nişan Süslemeleri Nasıl Yapılmalı?

Nişan süslemeleri için mutlaka bir fikir edinin. Her beğendiğiniz şeyi “Bunun rengi çok güzelmiş”, “Bu elbisemle aynı renk” diyerek evinize ya da nişan mekanınıza koyarsanız tam anlamıyla ortaya karışık bir konseptiniz olur.

1Nişan Süslemenizi Önceden Belirleyin

Nişan süslemeleri yapılışını son ana bırakmayın. Mutlaka öncesinden oturup nasıl bir süsleme istediğinizi kafanızda belirleyin. Rengarenk bir süsleme mi istiyorsunuz, yoksa sade bir süsleme mi bunları kararlaştırın. Bu kararı alışverişe çıkmadan önce verirseniz alışverişe çıktığınızda neyi alıp neyi almayacağınızı bilirsiniz ve alışverişiniz tahmin ettiğinizden de kolay olur.

2Nişan Süslemeleri İçin Ayrıntılara Önem Verin

Nişanınızı özel bir mekanda yapacaksanız bu mekanların genellikle kendi süslemeleri olacaktır. Ancak siz yine de biraz kişiselleştirmek isterseniz ufak detaylarla hoş bir süsleme yapabilirsiniz. Örneğin nişanınızda kullandığınız çiçeğin aynılarını salondaki masalara koyarak bir konsept bütünlüğü oluşturabilirsiniz. Bu ince detay misafirlerinizin çok hoşuna gidecektir.

3Süslemelerinizin Renklerini Belirleyin

Nişan süslemeleri yaparken öncesinde kullanacağınız renkleri belirleyin. Birbiriyle uyumlu renkler seçmeye özen gösterin. Örneğin bu görseldeki gibi somon, krem ve soluk pembe gibi renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Birbirinden çok alakasız renkler kullanmamaya özen gösterin. Süslemeler için renkler çok önemlidir.

4Basit Detaylarla Fark Yaratın

Bir mumluğun, şamdanın veya su doldurduğunuz sürahinin bile etrafına güzel kurdeleler ve çiçekler koyarak farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Böyle basit ayrıntılarla nişan süslemelerinizde büyük farklar yaratabilirsiniz. Bunları yapabilmek için büyük bir el becerisine ihtiyacınız yok. Sadece nesnelere biraz farklı bakmalı ve neyle süsleyebileceğinizi kafanızda planlamalısınız. Yapacağınız şey aslında bu kadar basit. Çok basit bir fikirle çok şık nişan süslemeleri yapabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Nişan Yüzükleri

Nişan yüzükleri, evlendikten sonra sağ elden sol ele takılır. Bu nedenle doğru yüzüğü bulmak önemlidir. Eğer yüzüklerinizi hala seçemediyseniz bu görseller size fikir verebilir. Ayrıca Nişan Hazırlıkları Listesi yazımızı incelerseniz nişanınız için yapacağınız hazırlıklar konusunda fikir edinebilirsiniz.

El-Isi-Soz-Nisan-ve-Evlilik-Yuzugu-Gumus-Alyans-Cifti-AKRC0004-900x900

en-güzel-nişan-yüzükleri- en-güzel-nişan-yüzükleri-4-1024x1024 Fashion-Rings-For-Women-2015-Jewelry-Engagement-Rings-Stainless-Titanium-Steel-Anniversary-Great-Wall-Female-Couple wedding-rings-nişan yükleri resimleri3 El-Isi-Soz-Nisan-ve-Evlilik-Yuzugu-Gumus-Alyans-Cifti-PRTC6224-900x900