Nişan Saç Modelleri İçin Harika Öneriler

Nişan, gelin saçı ve makyajı için bir provadır. Nişanda daha çok alternatifiniz vardır. Nişan saç modelleri sade olabilir. Düğün, çok sade saçlar için uygun olmasa da nişan için düz fön bile uygun olabilir.

Nişan Saç Modelleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nişan saç modelleri seçerken nişan elbisenizi ve nişanı yapacağınız yeri baz almalısınız. Nişan elbiseniz çok sadeyse ya da nişanı evde yapıyorsanız abartıdan mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Evde yapacağınız nişanda çok abartılı saçlar hoş durmayacaktır.

1 Dağınık Topuz Nişan Saç Modelleri

Nişanınızda dağınık ve doğal bir topuz kullanabilirsiniz. Eğer içinizde bir dağınık topuz yapma isteği varsa bunu nişanınızda yapın. Düğünde duvak takacağınız için dağınık topuz bozulabilir. Nişanınızda topuz kullanmak istiyorsanız dağınık topuz kullanın. Daha sempatik ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca müstakbel nişanlınızın da ailesinden hiç tanımadığınız insanlarla nişanda tanışacağınız için sevimli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Eğer saç yapma konusunda yetenekliyseniz topuzunuzu evde kendiniz de yapabilirsiniz.

2Dalgalı veya Düz Fön

Nişanınız evde olacaksa ya da sade bir saç istiyorsanız düz fön veya dalgalı fön çektirip biraz hareket katarak çok güzel bir nişan saç modelleri yapabilirsiniz. Ayrıca saçınızın bozulup bozulmayacağını da çok fazla endişe etmenize gerek kalmaz. Eğer nişanlığınızın sırt dekoltesi varsa dekoltenin kapanmaması için saçınızı yana atmanız uygun olacaktır.

3Değişik Örgü Modelleri

Nişan ve düğün saçında örgü bu sene çok moda. Siz de bu modaya uymak isterseniz nişanınızda örgülü bir model kullanabilirsiniz. Bu hem sevimli bir görüntü oluşturur hem de aksesuarlarla bir araya geldiğinde muhteşem durur. Eğer nişanınızda örgü kullanacaksanız düğünde farklı bir nişan saç modelleri kullanın. Böylece misafirleriniz sizi iki etkinlikte de farklı görmüş olur.

4Kısa Saçlı Bayanlar İçin Nişan Saç Modelleri

Eğer saçlarınız kısaysa nişanda saçınız için daha çok endişe etmeniz normaldir. Ancak böyle bir endişe tamamen yersizdir. Kısa saçlarınızı minicik örgülerle çok şık bir nişan saçı haline getirebilirsiniz. Eğer saçlarınız örgü yapılamayacak kadar kısaysa düzgünce arkaya doğru tarayarak şık bir aksesuarla muhteşem görünebilirsiniz.

Birbirinden Şık Nişanlık Modelleri

Nişan saç modelleri ve genel olarak nişan töreni, düğünün provasıdır ve evliliğe giden yoldaki en büyük adımlardan biridir. Nişanda birçok ayrıntı vardır. Nişan pastası da bu ayrıntılardandır. Henüz karar veremediyseniz Nişan Pastası Modelleri isimli yazımız size ilham verebilir.

nisanlik-modellerigenç-kızlar-için-nişanlık-ve-abiye-modelleri_2tek-omuz-askili-kirmizi-nisanlik-modeli-2015 modern-2016-Nişanlık-Modelleri 2016nın-En-Güzel-Nişanlık-Modelleri-3 kabarik-abiye-modelleri

nişan saç modelleri