Nişan Pastası Modelleri

En güzel nişan pastası modelleri için yazının sonunda bulunan galeriye göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Gelin ve damat adaylarının mutluluğa adım adım ilerlemelerini sağlayan nişan gününde nişan pastası seçimi oldukça önemlidir. Misafirlere sunulacak bu pastanın mutlaka görüntü ve lezzet itibariyle kaliteli olması beklenir.

Nişan pastası modelleri nelerdir?

Nişan pastası seçerken birçok modele denk gelebilirsiniz. Herkesin yaşam tarzını yansıtabilecek nitelikte oldukça sınırsız bir alan olan pasta yapımı, sizlere de istediğiniz ürünü mutlaka sunacaktır.

1Eğlenceli Nişan Pastası Modelleri

Gelin ve damadın düğün gününde tüm mutluluklarını ve neşelerini yansıtacak olan bu pastalar oldukça moda. Eğlenceli, farklı ve hareketli pastaları misafirlere sunmak istiyorsanız mutlaka bu pasta modellerini incelemelisiniz.

2Süslü Pasta Modelleri

Nişan gününüzün gösterişli, zarif ve şık olmasını istiyorsanız mutlaka süslü pasta modellerine göz gezdirmelisiniz. Lezzetli olduğu kadar görünüşüyle de ağızları sulandıracak olan bu pastalar, usta eller tarafından muhteşem bir ziyafete dönüşmektedir. Nişan pastası modelleri arasında en çok tercih edilen süslü pastalara mutlaka göz atmalısınız.

3Katlı Pasta Modelleri

Gelin ve damat adayları tarafından en çok tercih edilen pasta modelleri arasında yer alan katlı pastalar, hem zarif görünüşü hem de lezzetli kreması sayesinde ağızlarda muhteşem bir yer ediniyor. Henüz pasta tercihi yapmamış adayları kurtaracak olan bu pastalar, her dönemde popüler olması sebebiyle de çok satın alınıyor.

4Kalpli Pasta Çeşitleri

Düğün gününde tüm aşkını gelen misafirlere yansıtmak isteyen gelin ve damat adayları kalpli pastaları tercih ederek, farklı bir duruş sergileyebilir. Aşkın, duygusallığın ve bir ömür boyu mutluluğun sembolü olan kalp ile hem ağızları hem de gönülleri fethedebilirsiniz.

5Klasik Pasta Çeşitleri

Yeni nişanlanacak çiftler tarafından sık sık tercih edilen klasik nişan pastası modelleri, her dönemde ve tarzda kullanıldığı için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Katlı ve beyaz kremalı gibi çeşitleri olan bu pastalar ustalar tarafından güzelce işlendiği zaman oldukça ihtişamlı ve gösterişli bir hale bürünebiliyor. Henüz nasıl bir pasta alacağınıza karar vermediyseniz bu pasta modellerine bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Nişan pastası seçtikten sonra Düğün Pastası Modelleri İçin Muhteşem Fikirler başlıklı yazımız ile de düğün gününüze hazırlık yapabilirsiniz.

Pasta Seçerken Dikkat!

Pasta seçerken mutlaka tanınmış bir firmadan sağlıklı ve taze ürünler almayı tercih etmelisiniz.

wedding-cakes-birmingham-al_158287 Wedding-Cake-Nintendo-Disney-5 wedding-cake-11-900x600 walnut-creek-wedding-photographer-naked-wedding-cake-succulents-900x600 roses_and_hearts19 pasta1111 murakami ivory-ombre-rosette-wedding-cake.full bluebell-35 1419873472_Overfelt_Bottenhorn_Dan_and_Melissa_Photography__AaronandAmber1774_low 10487495_281914095314169_4853294742475384532_n 900_759311I3nM_ivory-and-burgundy-wedding-cake 259uxrt nişan pastası walnut-creek-wedding-photographer-naked-wedding-cake-succulents-900x600 roses_and_hearts19 Düğün-Pastası-Seçimi-9 pasta1111 es2jix nişan pastası