Nişan Makyajı Modelleri 2017 Trendleri

Nişan makyajı da en az düğün makyajı kadar önemlidir. Bu özel günde bütün gözler gelin adayının üzerinde olur. Dolayısıyla makyaj da doğru yapılmalıdır. 2017 yılının makyaj trendleri hakkında bilgi almak için yazımızın geri kalanına mutlaka bakmalısınız.

Nişan Makyajı İçin Harika Fikirler

2017’nin nişan makyajı trendleri çoktan belli oldu. Eğer 2017 yılında nişanlanacaksanız bu makyaj trendlerini inceleyip ona göre bir makyaj yapabilir ya da yaptırabilirsiniz. Tabii ki nişan makyajınız için kendi istediğiniz bir stil varsa onu da kullanabilirsiniz.

1Göz Çevresi Çerçeveleme

Göz makyajında göz çevreleme son 1-2 senedir zaten modaydı. Eğer böyle bir göz makyajı yapmak istiyorsanız size tavsiyemiz çok doğal renklerde far kullanmanızdır. Kaşlarınızın altına da far sürmek istiyorsanız biraz aydınlatması için doğal renklerde simli bir far kullanabilirsiniz. Bu göz makyajı renkli gözlülere de çok yakışacaktır.

2Ombre Göz Makyajı

Ombre göz makyajı da 2016’da trend oldu. Bu makyajı biraz daha abartısız makyaj isteyenler tercih edebilirler. Eğer göz kalemi yerine farlarla makyaj yaptırmak istiyorsanız nişan makyajınız için böyle bir seçim yapabilirsiniz.

3Ruj Tercihi Nasıl Olmalı?

Ruj tercihiniz aslında yapacağınız nişan makyajı modellerine göre değişir. Koyu renk bir göz makyajı için daha nude tonları tercih ertmelisiniz. Koyu renk makyajlarda koyu renk ruj abartılı duracaktır. Ancak doğal bir makyaj yaptırsanız rujunuzun rengini de koyu seçebilirsiniz ancak unutmayın ki nude tonlarındaki parlak rujlar dişlerinizi daha beyaz gösterecektir.

4Bronzer Kullanmak Gerekiyor Mu?

Bronzer kullanmak şart değil ancak bronzerler makyajlarda gerçekten de mucizeler yaratıyor. 2016’dan beri de bronzerler çok sık kullanılmaya başlandı. Eğer makyözünüze bu konuda güveniyorsanız makyajda bronzer kullanmasını isteyebilirsiniz.

5Allık Tercihi Nasıl Olmalı?

Allık tercihinizi mümkün olduğunca doğal renklerden yana kullanın. Allığın amacı sizi daha sağlıklı göstermek. Doğal olmayan pespembe yanaklara ihtiyacınız yok. Şeftali renkli bir allık işinizi fazlasıyla görecektir. Biraz ışıltı katmak için hafif simli bir allık tercih edebilirsiniz.

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı? Gelin Makyajı İçin Püf Noktaları

Nişan makyajı modellerine karar verdiyseniz gelin makyajınıza da şimdiden bakmaya başlayabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız Gelin Makyajı Nasıl Olmalı? Gelin Makyajı İçin Püf Noktaları isimli yazı size yardımcı olabilir.

nisan-makyaji-6 nisan-makyaji-7 nisan-makyaji-8 nisan-makyaji-9 nisan-makyaji-10 nisan-makyaji-11 nisan-makyaji-12