Nişan Ayakkabı Modelleri – En Güzel Nişanlık Ayakkabıları

Nişan, düğün hazırlıklarının bir provasıdır. Düğünde olduğu gibi nişanda da giyilen elbise, kullanılan aksesuarlar ve seçilen ayakkabı büyük önem taşır. Nişan ayakkabı modelleri seçerken elbisenize en uygun ayakkabıyı tercih etmeye özen göstermelisiniz.

En Şık Nişan Ayakkabı Modelleri

Nişan ayakkabı modelleri, ayakkabı tasarımcıları tarafından yapılır. Her renk ve her model elbisenin altına uyumlu ayakkabılar yapılmaktadır. Siz de doğru bir araştırma yaparak doğru ayakkabıyı bulabilirsiniz.

1Pullu Nişan Ayakkabısı

Nişanlığınız renkli ve biraz gösterişliyse pullu bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Eğer prenses model bir nişanlık seçtiyseniz, nişanlığınızın altına bu tarz pullu ayakkabı seçebilirsiniz. Rengini kendi zevkinize ve nişanlığınızın rengine göre seçebilirsiniz.

2İnce Süslemeli Nişan Ayakkabısı

Nişan ayakkabınızda süslemeler olsun ama bu süslemeler abartılı değil zarif dursun istiyorsanız bu tarz ince süslemeli ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Böyle ayakkabılar, fazla kabarık olmayan nişanlıkların altında çok şık duruyor ve giyene de asil bir görünüm kazandırıyor. Topuğundaki süsleme ise ayakkabıya ayrı bir hava katıyor.

3Topuk Kısmı Süslü Ayakkabılar

Nişan ayakkabınızın tamamında pul, işleme ya da taş olmasına gerek yok. Eğer bu kadar gösterişi sevmiyorsanız ama sade de bir ayakkabı giymek istemiyorsanız sizin ayakkabınız kesinlikle topuk kısmı süslü ayakkabılar. Bu ayakkabılar önden sade gibi görünse de topuk kısımları çok şık görünüyor. Sadelik ve şıklık bir araya geldiğinde gerçekten güzel ikili oluyorlar.

4Dolgu Topuk Nişan Ayakkabısı

Nişan ayakkabınızın normal topuklu olmasına da gerek yok. Unutmayın; burada kuralları siz koyuyorsunuz. Nasıl bir ayakkabı giymek istiyorsanız öyle bir ayakkabı giymekte özgürsünüz. Eğer normal topuklu ayakkabıyla gece boyunca rahat edemeyeceğinizi düşünüyorsanız ama nişanlığınızla rahat edebilmek için topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız bu tarz bir dolgu topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Nişan Ayakkabısı Modelleri

Nişanlık için ayakkabı seçmek kesinlikle gelinlik için ayakkabı seçmek kadar zor değil. Bu konuda rahat olabilirsiniz. Nişanlıklar renkli olduğu için ayakkabı bulmakta zorluk çekmezsiniz. Eğer hayal ettiğiniz modeli henüz bulamadıysanız size biraz ilham vermek istiyoruz. Ayrıca nişanlığınızı henüz seçmediyseniz Nişanlık Modelleri Seçimi Önerileri isimli yazımızı da mutlaka okumalısınız.

blush embroidered lace heels 72016-topuklu-ayakkabi-modelleri-23 beyaz-kemerli-topuklu-nisan-ayakkabisi bilekten-bağlamalı-dore-rengi-ayakkabı-çeşitleri

dantelli gelin ayakkabısı dantelli gelin ayakkabısı beyaz-kemerli-topuklu-nisan-ayakkabisi pembe gelin ayakkabısı pembe gelin ayakkabısı