Nişan Araba Süsleme Modelleri ve Yazıları

Nişanınızı evde değil de bir mekanda yapacaksanız, nişana giderken bineceğiniz arabayı süsletebilirsiniz. Nişan araba süsleme de aynı düğün arabası süslemesi gibi yapılır. Yani hem nişanda hem düğünde farklı süslemeler deneyebilir, düğün için bir prova yapabilirsiniz.

Nişan Araba Süsleme Modelleri

Nişan araba süsleme modellerini arabanızı süslemeye götürmeden önce incelerseniz o gün kafanızda bir fikir oluşur. Bu fikir sayesinde hem hayal kırıklığına uğramazsınız hem de arabanızı nasıl süsleteceğinizi bilirsiniz.

1Kırmızı ve Beyaz Çiçekler

Kırmızı ve beyazın uyumunu nişan arabanıza da taşıyabilirsiniz. Bu renkler arabanızda güzel ikili olacaktır. Eğer çiçekler size yeterli gelmezse arabanızı tüllerle de süsleyebilirsiniz. Arabanızın ön tarafını, aynalarını kapı kollarında tül kullanabilirsiniz.

2Beyaz Çiçekler

Beyazın asaletini ve zarifliğini bilmeyen yoktur. Ayrıca saflığın ve duruluğunda temsilcisidir. Eğer siz de nişanınızda bunlara vurgu yapmak isterseniz nişan arabanızda beyaz çiçekler kullanabilirsiniz. Nişanınızı kışın yapacaksanız beyaz çiçekler daha çok yakışacaktır.

3Serpme Çiçekler

Bir arada duran çiçekler size fazla klasik geldiyse ve farklılık arıyorsanız bu şekilde arabanızın her yerini çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Bir arada olmadıklarından karışık görünmeyecekleri için istediğiniz kadar renk kullanabilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bu çiçekler bir arada olmasa bile simetrik bir şekilde dizilmiş olmalıdır aksi takdirde karışık bir görüntü oluşabilir.

4Kalp Şeklinde Çiçekler

Nişan arabanızda kalp şeklinde düzenlenmiş çiçekler de kullanabilirsiniz. Kalp rengi olarak normalde kırmızı kullanılsa da siz buna uymak zorunda değilsiniz. Pembe, beyaz, mavi, mor renkler de kullanabilir ya da aynı anda birkaç rengi birden tercih edebilirsiniz. Kalbin yarısını kırmızı yarısını beyaz da yapabilirsiniz.

Düğün Arabası Süslemeleri

Nişan arabası süslemesi düğün arabası için bir prova niteliğindedir. Nişan arabanızda sade süslemeler kullanabilir hatta isterseniz arabanızı süslememeyi bile tercih edebilirsiniz. Ancak bizim tavsiyemiz süslemeniz yönünde olacaktır. Böylece düğün için bir prova da yapmış olursunuz. Düğün arabanıza yapacağınız süslemeler için gelin çiçeğinizden de ilham alabilirsiniz. Ayrıca  Düğün Arabası Süsleme Modelleri ve Yazıları isimli yazımızdan araba süsleme modelleri ve arabanıza yazdırabileceğiniz yazılar hakkında fikir alabilirsiniz.

gelin arabası süsleme gelin-arabası-2 üstü-açık-gelin-arabası-kiralama-izmir-900x600 klasik-gelin-arabasi-modelleri-5 kiralık-üstü-açık-vosvos-gelin-arabası-ankara1-900x600 Kiralık-Düğün-Arabası-Modelleri araba3 gelin arabası süsleme üstü-açık-gelin-arabası-kiralama-izmir-900x600 araba3