Nikah İçin Saç Modelleri

Nikahın özelliğine, sadeliğine ve önemine yakışır bir gelin olmak ister misiniz? O halde nikah için saç modelleri arasından bu özel güne yakışır, en şık saç modelini seçmeye hazır olun.

Nikah İçin Saç Modelleri Önerileri

Nikah için saç modelleri arasında hem şık topuzlar, hem örgülü modeller, hem kısa bukleler hem de doğal dalgalar yer alıyor. Gelin, size en çok yakışacak modeli beraber seçelim!

1Sade, yandan bir topuz

Nikah için saç modelleri, çoğunlukla sade topuzlardan oluşmaktadır. Kibarca toplanmış bir topuz, kimi zaman beyaz saç aksesuarlarıyla süslenir. Daha ayrıntılı topuz modellerini incelemek isterseniz, En Güzel Topuz Modelleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

2Geniş, örgülü topuz

Uzun ve dolgun saçlı gelin adayları için en hoş saç modellerinden biridir. Kalın saç örgüsü, altta toplanan saçları bant şeklinde kapatır ve gelini nikahın yıldızı haline getirir.

3Kısa saçlı gelin adayları için…

Nikah için saç modelleri arasında kısa saçlı gelinler için de alternatifler bulunuyor. Dalgalı saçlarını gelin tacıyla süsleyen gelinler göz alıcı görünüyor.

4Nikahın sadeliğine yakışır bir model

Yandan, sade ve şık bir topuz modeli daha… Kıvrılmış saçlarla yapılan topuzlar, nikah için saç modelleri arasında en beğenilen modellerden.

5Ensede örgülü topuz

Hem sade, hem hoş hem de farklı bir saç modeli! Siz de örgülü saçların birleşimiyle ortaya çıkan topuzu, ilginç bir saç aksesuarıyla süsleyebilirsiniz.

6Buklelerle gelen güzellik

Açık saç isteyenler için, buklelerin doğal şıklığını öneriyoruz. Bu saç modelini gösterişli küpelerle tamamlayabilirsiniz.

7‘Nikah sade olabilir, topuzum gösterişli olmalı’ diyenlere…

Sade olduğu için nikah törenini tercih eden bazı gelin adayları, nikah için saç modelleri arasındaki en gösterişli saç modellerinden hoşlanabiliyorlar. Bu yüzden onlar için havalı ve şık bir topuz modeli sunuyoruz.

Nikah İçin Saç Modelleri Arasından Kendinize Uygun Olanı Seçtiniz Mi?

Nikah için saç modelleri arasında sıraladığımız doğal, sade ve etkileyici saç modellerinden hayatınızın en unutulmaz gününde size yakışacak olan modeli seçtiniz mi? Daha fazla saç modelini incelemek isterseniz, sevdiğinizle birlikte hayatınızı birleştireceğiniz bu özel gün için hazırladığımız diğer saç modellerine de En Güzel Gelin Saç Modelleri buradan ulaşabilirsiniz.

Nikah için saç modelleriNikah için saç modelleriNikah için saç modelleri