Magnet Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri

Nikahınıza gelen misafirlere nikah şekeri dağıtmak istiyorsanız ancak nasıl bir nikah şekeri dağıtacağınıza henüz karar veremediyseniz size magnet nikah şekeri önerebiliriz.

Magnet Nikah Şekeri İçin Harika Fikirler

Magnetsiz nikah şekerleri, nikahtan sonra bir köşeye atılır ve zamanla unutulur ancak misafirlerinize magnet nikah şekeri dağıtırsanız buzdolaplarına yapıştırırlar ve uzun süre orada kalır.

1Taş Nikah Şekeri

Sevdiklerinize abartısız ve şık bir nikah şekeri vermek istiyorsanız, üstünde çiçek desenleri olan, sizin ve eşinizin ismi ve nikahınızın tarihinin yazılı olduğu bu güzel nikah şekerlerini verebilirsiniz.

2Kuşlu Magnet Nikah Şekeri

Magnetinize romantik bir hava katmak istiyorsanız bu görseldeki gibi üstünde kuş olan magnetler yaptırabilirsiniz. Metal bir nikah şekeri de tercih edebilirsiniz ancak metal nikah şekeri için sağlam bir magnet gerekiyor. Nikah şekerinizi bu görseldeki gibi süsleyebilirsiniz. Uyumlu bir kombin oluşturmak için el çiçeğinizle, nikah şekerinizin süslerini aynı renk yaptırabilirsiniz.

3Şıpsevdi Magnet Model Nikah Şekeri

Şıpsevdi sakızlarını çocukluğunuzdan da hatırlarsınız. Bu sakızların içinde aynı bu görseldeki gibi kağıtlar çıkardı ve aşkla ilgili kısa cümleler yazardı. Siz de misafirlerinizi şaşırtmak ve farklı bir nikah şekeri vermek için bu tarz bir nikah şekeri dağıtabilirsiniz. Her nikah şekerine ayrı bir yazı yazdırabilir ya da yazıları gruplara ayırarak farklı yazılar yazdırabilirsiniz.

4Sevimli Nikah Şekeri

Misafirlerinize abartıdan uzak ve sevimli bir nikah şekeri vermek isterseniz size bu nikah şekerini önerebiliriz. Bu nikah şekerlerini keçeden de yaptırabilirsiniz. Gelin için bu görseldeki gibi tül kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz minik çiçeklerle de nikah şekerinizi süsleyebilirsiniz.

5Gelin-Damat Keçeden Baykuş Nikah Şekeri

Keçe ucuz, kolay bulunan ve kolay şekil alan bir malzemedir. Baykuşlu bir nikah şekeri çok sevimli bir alternatif olabilir. Baykuşların üzerindeki papyon, çiçek gibi ayrıntıları kendi zevkinize ve o gün tercih edeceğiniz aksesuarlara göre de şekillendirebilirsiniz. Tabii eğer isterseniz baykuş yerine başka bir hayvan da kullanabilirsiniz.

Nikah Şekeri Örnekleri ve Fikirleri

Nikah şekerleriyle ilgili farklı farklı örnekleri bir arada görmek ve fikir edinmek istiyorsanız Nikah Şekeri Örnekleri ve Fikirleri isimli yazımıza göz atmalısınız…

magnet-nikah-sekeri-7magnet-nikah-sekeri-9 magnet-nikah-sekeri-10 magnet-nikah-sekeri-11