Kuyruklu Gelinlik Modelleri

En güzel kuyruklu gelinlik modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

Hepimiz bir gün masal gibi bir kıyafetin içinden olacağımızı düşündük. Büyürken gelinliklere benzer kıyafetler giydirdiler, sevdik, etek uçları yerlere değecek ve tarlatanıyla daha geniş ve şık görünsün istedik. Gelinler geçerken, arkasından baktık ve bir gün daha uzunu, daha güzeli, daha sevimlisini ben tasarlayacağım dedik. Kuyruklu gelinlik modelleri için tam sırası.

Beyaz Tavşanı Takip Et

Kuyruklu gelinlik modellerinde, hem kullanış açısından hem de nedimelerin sayısı kadar uzun olması gerektiğini yabancı filmlerden gördük yıllarca. Biz de insanların arasından geçerken onlara gizlice dokunduğu gelinlik kuyrukları uzun bir masal gibi tasarlansın isteriz. Peki onu gece boyunca kim taşıyacak?

1Beyaz Çiçeğim Size Gerçeği Anlatacak

Dantel kollu gelin tasarımından bahsettiğim yazıma buradan göz kırparken, gelinliğin etek uçlarındaki güpürlere uyumlu olarak tasarlanmış kuyruklu gelinlik modelleri, genelde yere değdikten sonra bir metre kadar olmalıdır, genişlik ise gelinliğinizin etek ucu çevresinin yarı çapı kadardır, kafalar karışmasın yarısı işte.  Sade bir tasarım içinde olan bu gelinlik önerisi, gerçek bir beyaz çiçek ve uçlarındaki yeşillikleriyle yaşayan bir gelinlik tasarımı göz önünde durmaktadır.

2Cesur Olmak İçin Erkek Olmaya Gerek Yok

 

Feministlerde evlenir mottosuyla bu gelinlik hakkında birkaç şey söylemem gerekirse, cesur olmak ve insanları yeni modellere alıştırmak için bir moda ikonu vasfınız varsa, bu kuyruklu gelinlik modelleri size çok uygun olacaktır. Her detayda göze batan yeşil rengi de gelinliğinizden uzak tutmayın.

3Fransa Size Çok Uzak Değil

Bir kat sıradan iki kat ve etek uçları güpür olan kuyruklu gelinlik modelleri yok mu, diye soranlardansanız artık var demektir. Çünkü bizlerin isteği ve bakış açımıza göre tasarlanan gelinlikler de yok değil, bu yüzde çoğu kişi aklındakini söze dökerek anlatmaya çalışıyor, evet ortak mutluluklar yaşasak da hayallerimiz bambaşka o gece. Yarı duvak tasarımından yere süzülen tüller ve gelinliğin kuyruklarındaki güpür tasarımlarının uyumu, geçişlerin görsellik anlamındaki uyumu, o gece sizin herkese tanıtacak.

4Kuyruklu Gelinlik Modelleri İçin Öneriler

Boyunuza göre bir ayarlama yapmak en doğrudur bu tarz gelinliklerde, çünkü kontrolsüz güzellik, güzellik değildir. Bu yüzden gerek gelinliğin önüne geçmemesi, gerekse de o kalabalıkta çocukların yırtma ihtimalini de düşünerek ve mevsim koşullarının sizi nasıl etkileyeceğini de hesap ettikten sonra alkışlar sizlere.

 

kuyruklu gelinlik modelleri kuyruklu gelinlik modelleri kuyruklu gelinlik modelleri kuyruklu-gelinlik kuyruklu gelinlik modelleri kuyruklu gelinlik modelleri kuyruklu gelinlik modelleri