Kına Sepeti Modelleri İçin Harika Öneriler

Güzel günlerin başlangıcından sonra, geleneklerimizde kına çok önemli yer tutar. Gelin adayımızın baba evine vedası ve arkadaşlarıyla bekar haliyle son eğlencesi olacaktır. Burada bütün kızların hayali ve tema olarak kırmızı rengin yoğun olduğu kına gecesinden önce hazırlıklar yapılır, bu hazırlıkların arasında da kına sepeti tarzıyla önemli bir yer tutar.

Kına Sepeti Modellerindeki Tekdüzelik

Kına sepetlerinden gördüğümüz şey, kırmızının yoğunluğudur, genelde çarşılarda birbirine benzeyen ürünler vardır ve kopyasıdır. Bunlar farklı renklerde yoktur, alan yok ablacım diye cevap bile alabilirsiniz. Yeni tasarımlar ve küçük el işleriyle kına sepetini herkesin hayran kalacağı hale dönüştürebilirsiniz.

1Klasikler Ölmez, Şekil Değiştirir

Kırmızı her zaman hatta çocukluktan beri en sevdiğim renk olmuştur, ben vazgeçmem diyorsanız, altın işlemeli ve Osmanlı tuğralı sepet sizin pek çok ihtiyacınızı karşılayacaktır. Sepetin ucundaki işlemelerin sadeliği, çok yoğun renge rağmen göz doldurmaktadır.

2Beyaz Gül Ayrılığı Değil, Sevdayı Getirir

Mükemmel kına sepeti tasarımları arasında sadeliği ve beyaz gülün size verecek huzur verici bir tasarım olan sepet, uçlarındaki gül işlemeleriyle sadeliğin ve minimal tasarımlar arasında çok önem görmektedir. İçine eklenecek aksesuarların renkli olduğunu düşünürsek, güzel bir renk cümbüşü sağlayacak.

3Mor Kına Sepeti Mi Dedi Biri?

Kadınlığın rengi olan mor rengi, her anımızda kullanmayı sever olduk. Fularımızdan, ojelerimize, farlarımızdan, odamızdaki kitaplığın rengine kadar. Kına sepeti olarak farklı bir tasarım arayan arkadaşlar, çuval tarzında olan bu sepet, farklı renklerle kombinasyon olanağı da sağlamaktadır. Hem uzun soluklu ve kına sonrasında da kullanacağınız bir modeldir. Farklılığın önde gelen tasarımlardan kendileri.

4Şık Tasarımlar Bulmakta Zorlananlara

Bir ressamın tablosundan alıntı gibi duran bu kına sepeti, renginin ve koyu tasarımın taşlarla öne çıkması sağlamıştır. Saraylı bir ailenin gizli kına aksesuarlarına benzer bir tarzda olması, sizi insanların gözünde farklılaştıracak.

Neden Kına Sepeti Seçerken Dikkat Etmeli

Biliyorsunuz ki kalabalıkta kullanılacak ve herkesin elleri dokundukça gerek kir tutması gerekse de yırtılma olanağı çok yüksektir, bunun dışında kumaşın kalitesizliği yüzünden çabuk solma ve yıpranma olasılığı da vardır. O gün rengi güzel ortaya çıkaracak tasarımların kullanılması gerekmektedir. Kına elbisenize uygun olsun istiyorsanız, önceki kına elbise modelleri yazıma bir göz atın derim.

kına sepeti kına sepeti kına sepeti kına sepeti kına sepetikına sepeti kına sepeti kına sepeti