Kına Gecesi Abiyeleri Ve Modelleri

Yakın arkadaşınız evleniyor, belki de yeni başlangıçlara başlayacak kişi o gece sadece o olmayacak, belki de sevdiğiniz kişiyle gideceksiniz ve bir takım ile halletti ama o gece en güzel ikinci kadın siz olmak isteyeceksiniz, siz onun nedimesisiniz, bu yüzden kına gecesi abiyeleri modellerine dikkat çekmek istedik.

Kına Gecesi Abiyeleri Ne Renk Olmalı

Genelde siyah giymeyin derler fakat beyaz tenliyseniz, siyah size çok yakışacak. Esmer onlar ise beyaz ya da kırık beyaz giyerek, şampanya rengi ile de kombinlerse çok güzel olacağına inanıyorum. Peki, kısa bir abiye mi yoksa uzun mu seçmeli? Bu konuda gerek mevsimin gerekse de kına gecesinin yapılacağı yeri de tam olarak bilmemizde fayda olacaktır.

1Pişti Olmak İstemiyorum

Abiye modellerinde günümüzde farklı tasarımlar göz doldurmaktadır. Omuzdan başlayan bu abiye tasarımı, etek uçlarının yarısından sonra transparana dönmesi ve sonrasında kırmızı güpürlerle tekrarda sadeliğe dönüşmesi muazzam bir uyum sağlamıştır. Bel bölgesinden tutturularak, eteğe farklı bir model verilmiştir. Çok az karşılaşacağınız bu model, güzelliğinizle beraber mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

2Sade, Hanım Hanımcık

Gösteriş bana göre değil, sonra eve dönüp yüksek lisans tezi hazırlayacağım diyen gelinin arkadaşları, size uygun bir tasarımlarda var, ilk gördüğünüzü alıp, zamandan kazanmak yerine sadeliğiniz saçınızdaki topuzla birleşmesi çok güzel olacaktır. Danışman hocanızın da beğeneceğini umuyorum. Mor rengin teninize ve saçlarınızla uyumlu olacağına inanıyoruz.

3Ege Gelini ve Arkadaşları

 

Kına gecelerinde yeni yeni tercih edilen bir renk olan yağ yeşili sadece genç arkadaşlarımızın değil, orta yaş ve üzerindeki insanların da gözde rengi olmaya başlamıştır. Seçilecek bir fularla beraber şıklığın simgesi olarak göz dolduracak olan bu tasarım, çok sevilmektedir.

4Uçuk Kaçık Fakat Her Şeyin Farkındayım

Kına gecesi abiyeleri arasında fark yaratan, tül detaylarıyla iki farklı tasarımı bünyesinde bulunduran bu abiye, tarzınızı ve duruşunuzu çok iyi yansıtacağına inanıyoruz.

Kına Gecesi Abiyeleri ve Modelleri Seçerken

Biliyoruz ki, o kına gecelerine, düğünlere gitmek istemesek de sevdiğimiz insanların yanında olmak bizi çok mutlu ediyor.Onun mutluluğu bizi daha çok mutlu ediyor. Bu yüzden onun tebessümüne yakışır olmak ve gerçekten de tarzımızı insanlara yansıtmak istediğimiz için abiye seçimleri önemlidir. Kilo problemi, ten rengi gibi konuların dışında, sizin alacağınız kıyafetle konuşmanız gerekiyor.  O sizi tamamlamalı, tıpkı sevdiğimiz şeylerin de bizi tamamlaması gibi. Bu konuda kesimler ve bedeninizi tanımanız size zaman kazandıracaktır.

kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyelerikına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyelerikına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri kına gecesi abiyeleri