Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

Modern görünüşleri ile dar omuz yapısına sahip gelin adayları için ideal tercihlerden biri olan kayık yaka gelinlik modelleri, kapalı mekânlarda düğün yapmayı düşünenlere önerilmektedir. Kumaş ve tasarımlarına göre farklılık gösteren bu model gelinliklerde sadelik ön plandadır. Kayık yaka gelinlik modelleri kolye gibi aksesuar kullanımının uygun olmadığı gelinlikler için yüzük ve bilekliğe ağırlık vermek gerekiyor. Yaka kesiminde kullanılan dantel kumaşlar, gelinliğin oldukça gösterişli olmasını sağlıyor.

En Güzel Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

Hayatınızdaki en önemli adımlara atacağınız günlerde gelinlik seçimi sizi epeyce yoracaktır, tam aklınızdaki gibi olmayacaktır ya da üzerinize olmayacaktır. Peki kayık yaka gelinlik modellerini neden seçmelisiniz?

1Bana Her Şey Yakışır

Pek çok vücut tipine sahip gelin adaylarının gelinlik modeli arasına koyabileceği farklılık gösterecek  bir gelinlik tasarımı olarak, kayık yaka prenses bir gelinlik modeli ile şıklığın en üst düzeyine ulaşmak mümkündür. Kayık yaka gelinlik modellerini gelin adayları için seçici kılan yönlerinden biri de, bu modellerin gelin adaylarını daha zayıf ve zarif görünmesini sağlamasıdır.

2Saten Kumaşlarla Masal Kahramanı Olmak

Kol ve omuz kısmının kapalı olduğu kayık yaka kesimlerde daha ince görünmek her zaman mümkündür. Saten kumaşlardan hazırlanmış olan kayık yaka gelinliklerin yanı sıra, dantel kumaşın zarafetinden yararlanan gelinlik tasarımcıları, dantel kayık yaka gelinlikleri de öne çıkararak farklılaştırma ve yeni modeller yaratma niyetindelerdir.

3Tarz İkonu Olmak İçin Kayık Yaka

 Gelinlik modellerinin farklı tarzlarda tasarlanmasının amacı, farklı tarza sahip olan gelin adaylarının işini kolaylaştırmakta ve kendi tarzlarına uygun gelinliği seçmelerine olanak sağlamaktadır.

Kayık Yaka Gelinlik Modelleri Seçerken Adımlar

Kendi tarzını yaratırken , düğününü ve insanlara anlatacağı hikayesini oluşturan gelin adayları için özel bir gelinlik tasarımıdır. Yakın yaka gelinlik modelleri, sert ve maskülen tarzı benimseyen gelin adaylarının seçebileceği gelinliklerdendir. Dişiliğini geri planda bırakıp sadeliğin kraliçesi olmak isteyen gelin adayları için ideal bir gelinliktir. Kilo problemi olan gelin adaylarımız A kesin bir gelinlikle mutluluğu yakalayabilir. Eğer daha farklı gelinlik modelleri arıyorum diyenlerdenseniz yeni adımlar için muhteşem tasarımlar bir “tık” yakınınızda.

kayık yaka gelinlik modelleri kayık yaka gelinlik modelleri kayık yaka gelinlik modelleri kayık yaka gelinlik modelleri kayık yaka gelinlik modelleri kayık yaka gelinlik modelleri kayık yaka gelinlik modelleri kayık yaka gelinlik modelleri kayık yaka gelinlik modelleri kayık yaka gelinlik modelleri kayık yaka gelinlik modelleri kayık yaka gelinlik modelleri