Kabarık Gelinlik Modelleri İçin 5 Altın Öneri

Prenses gelinlik modelleri olarak da adlandırılan kabarık gelinlik modelleri son zamanların en çok tercih edildiği modellerden biridir. Gelin adaylarının hep hayalini kurduğu muhteşem günde bir prenses edasında olmalarını sağlayacak bu modeller gerçekten de en çok tercih edilmeyi hakediyor. Diğer yandan vücut tipinize veya yaka tipinize göre nasıl bir gelinlik modeli istediğinize karar vermeniz de bir o kadar önemli olmaktadır.

İşte en güzel 5 kabarık gelinlik modelleri ve fikirleri

1Etek Uçları Hareketli Kabarık Gelinlik Modelleri

Etek kısmına sade bir hareketlenme ve işlemeler verilerek yapılan bu modeller oldukça modern ve şık bir görünüm yaratıyor. Gelin adaylarının sık sık tercih ettiği bu model sayesinde gelinler düğün günlerinde adeta bir prenses olacak.

2Kışlık Kürk Yakalı Kabarık Gelinlikler

Kış düğünlerini seven gelin adayları için oldukça farklı ve şık bir görüntü sağlayacak kürk yakalı kabarık gelinlik modelleri bembeyaz bir gelinliğe verilen kürk detayları sayesinde tercih edilmektedir. Alternatif modelleri seven gelinler için ideal olan bu gelinlik modeli sayesinde düğün gününüzde bir kraliçe gibi parlayacaksınız.

3Uzun Kollu Kabarık Gelinlikler

Gelinlik modelleri arasında atletik vücut yapısına sahip olan gelinlerin seçtiği kabarık gelinlik modellerinden biri olan uzun kollu modeller özellikle ilkbahar düğünlerinde tercih edilmektedir. Gösterişi seven gelin adaylarının tercihlerinden biri olan prenses gelinlik modelleri, yere kadar uzun ve kabarık etekleriyle tüm gözlerin geline dönmesini sağlayacak ve uzun kol detayıyla da zarif bir görünüm sağlayacaktır.

4Düşük Belli Kabarık Gelinlikler

Her mevsimde ve her beden tipinde güzel duracak kabarık etekli gelinlik modellerinin en çok tercih edilen çeşitlerinden biri olan düşük belli gelinlikler piyasada çokça bulunmaktadır. Kabarık gelinlik modellerinde çok sık kullanılan düşük bel tarzı tüm gelinliklerde oldukça modern bir hava oluşturur, gelinin şık ve zarif bir görünüm kazanmasını sağlar. Özellikle ince belli bayanlar tarafından tercih edilmesi gereken düşük belli kabarık gelinlikler, aksesuarlarla beraber çok modern bir görünüm oluşturur.

5Dantelli Kısa Kollu Kabarık Gelinlikler

En güzel 5 kabarık gelinlik modelleri ve fikirleri arasında en çok tercih edilen dantelli ve kısa kollu kabarık gelinlikler, gelin adayını düğünde bir prensese dönüştürecektir. Zarif ve narin bir vücuda sahip olan bayanların tercih etmesi gereken bu modeller sayesinde bayanlar düğünlerinde bir kraliçeye dönecektir.