İzmir Kış Düğün Mekanları

İzmir’de kış mevsiminin soğuk günlerinden birinde dünya evine girmeyi planlıyorsanız harika bir düğün için uygun mekanı seçmelisiniz. Sizin için özenle hazırladığımız İzmir kış düğün mekanları listesini inceleyerek mekan önerileri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İzmir Kış Düğün Mekanları İçin Öneriler

İzmir, düğün mekanlarıyla dolup taşan bir şehir. Yaz için kır düğünü mekanı tercih edebileceğiniz gibi kış için de oteller, restaurantlar ve düğün salonlarını tercih edebilirsiniz. İşte, o mekanlardan birkaçı…

1Ege Palas Business Hotel

İzmir kış düğün mekanları arasında çoğunlukla oteller tercih edilmektedir. Hem şık dekorasyonu hem de kapalı ve geniş salonları sebebiyle çokça tercih edilen otellere ilk önerimiz; Ege Palas Business Hotel. Siz de seçenekleriniz arasında bu otele yer verebilirsiniz.

Adres: Alsancak, Cumhuriyet Blv No:210, 35220
Telefon: (0232) 463 9090

2Topkapı Garden Düğün Salonu

Kış mevsiminde gerçekleşecek düğünler için en ideal seçeneklerden biri de düğün salonlarıdır. Pınarbaşı’nda bulunan Topkapı Garden Düğün Salonu, kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeli ile sizlere istediğiniz düğünü gerçekleştirme imkanı veriyor.

Adres: Cumhuriyet Meydanı No:28, Pınarbaşı, 35000
Telefon: (0232) 478 3848

3Ege Kasrıbeyaz Garden Restaurant

Otel ve düğün salonlarının yanı sıra İzmir kış düğün mekanları arasında restaurantlar da yer almaktadır. Ege Kasrıbeyaz Garden Restaurant da bunlardan biri. Lezzetli menüsü, şık dekorasyonu ile beğeninizi kazanacak. Seçenekleriniz arasına bu mekanı da ekleyebilirsiniz.

Adres: İstanbul Manisa Yolu No:20, Bornova/İzmir
Telefon: (0232) 373 6882

4Svalinn Hotel

İzmir kış düğün mekanları arasında yer alan Svalin Hotel, geniş ve şık dekorasyona sahip salonunda en büyüleyici düğünlere ev sahipliği yapıyor. Hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğün gününüzü bu otelde gerçekleştirebilirsiniz.

5Lezzetli menüsüyle de göz dolduruyor

Düğüne uygun şekilde hazırlanan şık masaları, çiçekleri, dekoratif eşyaları ve lezzetli menü seçenekleri ile düğününüzde hem sizin hem de konuklarınızın beğenisini kazanacak.

Adres: Dokuz Eylül Mh., Akçay Caddesi, Havaalanı Yolu Üzeri No:172, 35410 Gaziemir/İzmir
Telefon: 444 8 399

İzmir Düğün Organizasyon Fikirleri

İzmir’de gerçekleştirmeyi düşündüğünüz düğün için organizasyon kısmı büyük önem taşımaktadır. Her detayının özenle düşünülmesi gereken düğün organizasyonu hakkındaki fikirlere İzmir Düğün Organizasyon Fikirleri yazımızdan ulaşabilirsiniz.

snow-at-indoor-ceremony-theilen-photographyAn-Elegant-Winter-Wedding-in-Alberta79c02efeb83394966719333a96ea3f8042