İzmir Düğün Orkestrası Fiyatları – En İyi İzmir Düğün Orkestraları

İzmir, rüya gibi bir şehirdir. Ve siz bu rüya gibi şehirde rüya gibi bir düğünle dünya evine girmek istiyorsanız düğününüzü unutulmaz yapacak şeylerden birinin de orkestra olduğunu unutmamalısınız. İzmir düğün orkestrası fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz, bu yazı tam size göre.

İzmir Düğün Orkestralarından ücretsiz teklif almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

İzmir Düğün Orkestraları

İzmir Düğün Orkestrası Fiyatları

İzmir düğünleri için orkestra hizmeti veren pek çok firma bulunuyor. İzmir düğün orkestrası fiyatları yazımızda hem orkestra özelliklerini hem de fiyat-kalite özelliklerini inceleyebilirsiniz. İşte, o orkestralar…

1Tolga Kara Organizasyon

İzmir düğün orkestrası fiyatları farklı hizmet alternatiflerine göre farklılık gösteriyor. Bu farklılığın sebepleri arasında orkestranın profesyonelliği de etkilidir. Fiyat konusunda hem bütçenizi sarsmayacak hem de kaliteli hizmetiyle düğününüzde istediğiniz müzik şölenini yaşayabileceğiniz bir orkestra öneriyoruz; Tolga Kara Organizasyon. Bu organizasyonun orkestra hizmeti için ortalama 500 TL bütçe ayırmalısınız.

2Efes Bandosu

Düğün gecenizde farklılık istiyorsanız müzikal birikimi ile olağanüstü bir hizmet sağlayan Efes Bandosu’nu tercih edebilirsiniz. Bunun için ortalama 3.000 ve 5.000 TL arasında bütçe ayırmanız gerekiyor.

3Ege Life Orkestrası

Hayatınızın en özel gününde doyasıya eğlenmek, unutulmaz bir müzik şöleni yaşamak ister misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise, size Ege Life Orkestrası’nı öneriyoruz. İzmir’in en çok tercih edilen orkestralarından olan bu orkestra için ayırmanız gereken bütçe 3.000 ve 5.000 TL arasında değişiyor.

4Porte Organizasyon

Uygun fiyat, yüksek kalite için tercih edebileceğiniz firmalardan biri de Porte Organizasyon’dur. Ortalama 500 TL- 1.000 TL arasında değişen fiyatlarıyla pek çok düğünde konuklara unutulmaz anlar yaşatan bu organizasyon firması sizin de seçenekleriniz arasında yer alabilir.

5Tepecik Senfoni Orkestrası

İzmir düğün orkestrası fiyatları oldukça büyük farklılıklar gösterebilir demiştik. Çok uygun fiyatların yanı sıra biraz da fazla fiyatlar da mevcut. Eğlenceli ve unutulmaz anlar, geniş bir müzik yelpazesi ve harika bir orkestra için ortalama 5.000 – 7.500 TL ödeyerek hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Sizin için önerdiğimiz bu orkestraları inceleyin, fiyat ve kalite analizi yaptıktan sonra düğününüz için en doğru kararı verin.

Düğününüzde Hangi Parçalar Çalmalı?

Müstakbel eşinizle sizi anlatan en romantik parça hangisi? Düğünde tüm konuklarınızı piste kaldıracak en hareketli şarkılar neler? Düğünlerin olmazsa olmazı müzik listeleri için Düğün Müzikleri Listesi ve Fikirleri yazımıza göz atabilirsiniz. Kendi düğününüzde çalacak her şarkıyı siz seçebilir, unutulmaz bir düğün yaşayabilirsiniz.

İzmir Düğün Orkestrası Fiyatlarıİzmir Düğün Orkestrası Fiyatlarıankara düğün orkestrası fiyatları-4Agnes Lopez Photography