İzmir Düğün Organizasyon Fikirleri

Düğün hazırlıklıkları sandığınızdan daha yorucu olabilir ama planlı alışmak işinizi kolaylaştıracaktır. Eğer İzmir düğün organizasyon hazırlıkları için fikir edinmek istiyorsanız, bu yazı tam size göre.

İzmir Düğün Organizasyon İçin Öneriler

İzmir, bir düğüne ev sahipliği yapacak en güzel şehirlerden biri. Siz de İzmir düğün organizasyon fikirleri için arayış içindeyseniz hem yapılacaklar listemize hem de size önerdiğimiz İzmir düğün organizasyon firmalarına göz atabilirsiniz.

1Düğün mekanınına karar verilir.

Sevgilinizle ömür boyu birlikteliği adım attığınız düğün töreninin kusursuz olmasını istemek en doğal hakkınız. Muhteşem bir düğüne giden yol ise sizin isteklerinizi karşılamayı görev edinmiş bir düğün mekanından geçer. Düğün mekanınıza karar verirken istediğiniz düğüne ev sahipliği yapmaya yeterli bir mekan olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Ayrıca bütçenizi ve davetli sayınıza mekan seçerken göz önünde bulundurmalısınız. Düğün mekanı seçilirken nelere özen göstermeniz gerektiğini merak ediyorsanız yazılarımıza göz atabilirsiniz.

2Düğün davetiyeleri belirlenir.

Davetlilerinizi düğün haber etmekle sorumlu davetiyeler onlara düğününüz hakkında ipuçları da verir. Gösterişli bir davetiye modeli tercih ettiyseniz konuklarınızın katılacakları düğünün ihtişamlı olacağını düşünmeleri normaldir. Bu nedenle davetiye seçerken hem sizin hem de düğününüzün tarzına uygun modeller seçtiğinizden emin olmalısınız. Davetiye siparişlerinizi düğün mekanını ayarladıktan sonra ya da düğünden en az 6 ay önce verebilirsiniz.

3Düğün fotoğrafçısı ve orkestrası ile anlaşılır.

En mutlu gününüzden size kalan hatıralar o güne ait fotoğraflar olacaktır. Bu nedenle hem düğün töreni boyunca hem de çekim yapmak için bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşmanız gerekmektedir. Düğün fotoğrafçısı seçerken önceden yaptığı işlere ve referanslarına göz atmayı unutmayın.

Düğün fotoğrafçısı kadar düğün salonunuzda hem romantik hem de eğlenceli anlarınıza eşlik edecek bir düğün orkestrası ile anlaşmalısınız. Bazı düğün mekanlarının kendi orkestraları vardır. Bu durumda öncelikle düğün orkestrasını dinlemenizi, beğenmemeniz durumda başka bir orkestra ayarlamanızı öneririz.

4Sıra geldi düğün pastasına.

Düğün törenlerinin en tatlı kısmına geldi sıra. Artık maket pastalar yerini kişiselleştirilmiş pasta tasarımlarına yerini bıraktı. Bu nedenle istediğiniz gibi bir düğün pastası yaptırmak için düğünden 4-5 ay önce düğün pastanızı yapacak mekanı belirlemelisiniz. Tabi pastanızın görüntüsü kadar tadı da önemli. Hangi lezzetleri pastanızda kullanmaya karar vermek için pastacınızdan deneme pastaları talep edebilirsiniz.

5Hangi müzikte dans edeceksiniz?

Düğün töreniniz için düğün giriş müziğinize, hangi şarkıda dans edeceğinize veya pasta keseceğinize karar vermelisiniz. En güzel düğün şarkıları için önerilerimizi dikkate almak isterseniz sitemizi incelemeyi unutmayın.

6Düğün organizasyon firmalarından yardım almaya ne dersiniz?

Düğün heyecanı işinde düğün hazırlıkları ile daha az uğraşmak istiyorsanız düğün organizasyon şirketlerinden yardım alabilirsiniz. İşte en iyi İzmir düğün organizasyon firmalarından bazıları:

Events Davet & İzmir Düğün Organizasyon

Adres: 1386 Sokak Numara: 3 Daire: 2, Alsancak
Telefon: 0232 385 0452

Sahne 360 Weddings & Events İzmir Düğün Organizasyon

Adres: Anadolu Cad. No:149/1 Altınyol Bayraklı
Telefon: (0232) 463 7663

Sister’s İzmir Düğün Organizasyon

Adres: Şernikler Mh. 6258 Sk. No:49
Telefon: 0232 385 0613

Laila Planner İzmir Düğün Organizasyon

Adres: Atatürk Cad. No:378/401 Alsancak
Telefon: 0232 385 0591

İzmir Düğün Organizasyon İzmir Düğün Organizasyon İzmir Düğün Organizasyon

İzmir Düğün Organizasyon

İzmir Düğün Organizasyon

İzmir Düğün Organizasyon

düğün mekanı (10)