İstanbul Kış Düğün Mekanları

Kış düğünü için mekan seçimi oldukça önemlidir. Hava şartlarından dolayı kapalı bir mekan seçilmeli, konukların rahatı mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Sizin için hazırladığımız İstanbul kış düğün mekanları önerilerimizi inceleyebilir, büyüleyici bir kış düğünü organize edebilirsiniz.

İstanbul Kış Düğün Mekanları İçin Öneriler

Oteller, restaurantlar, kapalı bahçeler… Kış düğünü için seçebileceğiniz pek çok mekan alternatifi bulunuyor.

1Swissôtel The Bosphorus İstanbul

Eğer İstanbul kış düğün mekanları arayışındaysanız otel düğünü yapmak iyi bir fikir olabilir. İstanbul’un en gözde otellerinden olan Swissôtel The Bosphorus, 5 yıldızlı bir otel olmasını kanıtlarcasına muhteşem düğünlere ev sahipliği yapıyor. Otelin balo salonunda gerçekleşen düğün törenleri oldukça ihtişamlı oluyor ve herkese unutulmaz bir düğün gecesi yaşatıyor.

Adres:  Bayıldım Cad. No:2  Beşiktaş İstanbul
Telefon: 0212 326 11 00

2Başka bir otel alternatifi; Four Seasons

Kışın soğuk günlerinde boğazda karın yağışını izlerken, muhteşem bir otelin balo salonunda dünya evine girmeye ne dersiniz? Masmavi suların hemen yanı başında olan bu mekan sizin de gönlünüzü fethedecektir.

Adres: Tevkifhane Sok. No:1, Sultanahmet-Eminönü İstanbul
Telefon: 0212 402 30 00

3Conrad İstanbul 

Conrad İstanbul da, İstanbul kış düğün mekanları arasında yer alan otel önerilerimizden. Beşiktaş’ta yer alan bu otelin şık dekorasyonu harika düğünlere ev sahipliği yapıyor. Sizin düğününüz de bunlardan biri olabilir.

Adres: Cihannuma Mah. Saray Cd. No:5 Beşiktaş İstanbul
Telefon: 0212 310 25 25

4Qubbe

İstanbul kış düğün mekanları arasında yer alan Qubbe, Maslak Sheraton Oteli’nin 26. katında bulunuyor ve bu yükseklikte muhteşem bir manzara sunuyor misafirlerine. Kışın lapa lapa yağan kara bu yükseklikten bakmak, muhteşem İstanbul manzarasını seyrederken yeni hayatınıza evet demek istiyorsanız Qubbe’i İstanbul kış düğün mekanları listenize ekleyebilirsiniz.

Adres: Maslak Sheraton 26. Kat İstanbul
Telefon: 0212 285 12 12

5Liman Lokantası

Kış düğünü için otellerin yanı sıra lokanta ve restaurantları da tercih edebilirsiniz. Muhteşem manzarasıyla size doyumsuz bir düğün vaat eden Liman Lokantası gibi…

Adres: Rıhtım Cad. 52-3 Yolcu Salonu üstü, Kat 3 Karaköy
Telefon: 0212 292 39 92

Düğün Mekanı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Düğün mekanı seçerken kış, yaz ya da bahar olması fark etmeksizin dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. Bu önemli noktaları atlamamak için mutlaka sizin için hazırladığımız rehber yazıyı okumalısınız. Düğün Organizasyon Şirketleri Seçerken Dikkat Edilecekler linkine tıklamanız yeterli.

İstanbul kış düğün mekanları-8İstanbul kış düğün mekanları-14İstanbul kış düğün mekanları-13İstanbul kış düğün mekanları-12İstanbul kış düğün mekanları-10İstanbul kış düğün mekanları-9İstanbul kış düğün mekanları-6