İstanbul Gelinlik Moda Evleri Önerileri – Gelinlik ve Nişanlık Modelleri

Nişanlık ve gelinlik arama süreci zorlu ve stresli bir süreçtir. Bu süreçte profesyonel insanlara başvurmak, istediğiniz sonucu almanız için etkili bir yöntem olacaktır. Nişanlık ve gelinlik tasarımı konusunda endişeleriniz varsa bir moda evine danışabilir ve beraber tasarım yapabilirsiniz. İstanbul gelinlik moda evleri hem sizin kafanızdaki tasarıma daha özgün bir tarz ekleyebilir hem de tasarımınızın eksiklerini tamamlayabilirler.

İstanbul Gelinlik Moda Evleri

İstanbul gelinlik moda evleri sayesinde hayalini kurduğunuz gelinliğe sahip olabilirsiniz. Hazır gelinliklerde aradığınızı bulamadıysanız ve kafanızda bir tasarım varsa moda evleri bu hayali gerçeğe dönüştürebilir. Tam tersi kafanızda bir tasarım yoksa da zevkleriniz ve istekleriniz doğrultusunda beraber bir tasarım oluşturabilirsiniz.

1White House Moda Evi

White House Moda Evi, 1996 yılından beri gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyor. Kurulduğu günden beri gelin adaylarının nişanlık ve gelinlik ihtiyaçlarını karşılıyor. Uzman kadrosuyla beraber hem güncel teknolojik gelişmelere uygun hem de değişen moda anlayışına ayak uyduran tasarımlar yapıyorlar.

White House Moda Evi Adres: Fahri Korutürk Cd. Ray Sk. Odak İş Merkezi No:1
Bakırköy / İstanbul  P.K. 34140

White House Moda Evi Telefon: (0212) 660 5631

2Nüans Gelinlik Moda Evi

Nüans Gelinlik Moda Evi’nin ekibi de tamamen gelin adaylarının hayallerini hayata geçirmek için yola çıkmış bir ekip. Ekip liderleri Fatma Tuncel, yıllar önce yine aynı amaçla küçük bir atölye açmış. Zamanla adım adım ilerleyerek büyük bir aile oluşturmuş. Bu güzel ekip, gelin adaylarının hayalini kurdukları tasarımları yapmayı amaçlıyorlar.

Nüans Gelinlik Moda Evi Adres: Akdeniz Cd. No:38 Fatih – İstanbul – Türkiye

Nüans Gelinlik Moda Evi Telefon:  0212 533 54 54

3Tijda Moda Evi

Tijda Moda Evi’nin ekip lideri Nazife Sönmez, 25 yıllık tecrübesiyle gelin adaylarına yol gösteriyor. Kurulduğu günden bugüne tamamen kendi tasarımlarını hayata geçirip, yaratıcılığıyla gelin adaylarını büyülemeye devam ediyor.

Tijda Moda Evi Adres: Keçeci Karabaş Mh. Fevzi Paşa Cad. Demet İşhanı No:179/1 Dükkan:26 Fatih / İstanbul

Tijda Moda Evi Telefon:  0 (212) 631 24 62

İstanbul Tesettür Moda Evleri

İstanbul, Türkiye’nin moda başkenti sayılacak düzeydedir. Tesettür gelinlik diktirmek isteyen gelin adayları için İstanbul’daki moda evlerini derledik. İstanbul Tesettür Gelinlik Moda Evleri isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

a tipi gelinlik modelleri özel dikim gelinlikkuyruklu-tesettur-kapali-gelinlik-modeli-2016-4Özel-Tasarım-En-Şık-Tesettür-Gelinlik-Modelleri-Hijab-Wedding-Dresses-Bridal-2016-ve-2017-En-Güzel-Türbanlı-Gelinlikler-23 tesettür gelinlik moda evleri tesettür gelinlik moda evleri 2016-Gelinlik-Modelleri,0320_1354 a-kesim-gelinlik-modelleri-2013 2015-A-Kesim-Gelinlik-Modelleri askili-kesim-gelinlik-modelleri-22 askili-kesim-gelinlik-modelleri-7