İstanbul Düğün Salonları Önerileri

Şüphesiz düğün, çiftlerin en mutlu günlerinden birisidir fakat düğün gününe gelene kadar yaşanan hazırlık süreci oldukça streslidir. Düğün hazırlıkları için en önemli kararlardan biri olan düğün için mekan seçimi, çiftlerin en zorlandığı konudur. İstanbul’da yer alan onlarca düğün salonu arasından bir tanesini seçmek kolay olmadığı için evlilik hazırlığında olanlara oldukça faydalı olacağına inandığımız İstanbul Düğün Salonları için önerilerimize göz atabilirsiniz.

İstanbul Düğün Salonları İçin Öneriler

Doğal güzellikleri sayesinde İstanbul, düğün yapacakların ilgisini çeken şehirlerdendir. Açık ve kapalı alanlarda hizmet veren onlarca İstanbul düğün salonları arasından size en uygun olan mekanı bulabilmeniz için hem hizmet kalitesi hem de kapasitesi bakımından düğün salonlarını incelediğimiz bu yazı, aradığınız düğün mekanını bulmada yardımcınız olacaktır.

1Mihver Davet Evi

İstanbul Düğün Salonları İçin Mihver Davet Evi

Bayrampaşa’da bulunan Mihver Davet Evi, göl ve doğa manzarası sayesinde İstanbul düğün salonları arasında en gözde mekanlardandır. Kır düğünü isteyen çiftler için ideal olan Mihver Davet Evi, her bütçeye uygun organizasyonlar yapılabilmektedir.

Mihver Davet Evi Adres: Yıldırım mah Hudut Yolu Üzeri Şehir Parkı içi / Adapark Bayrampaşa

Mihver Davet Evi Telefon: (0212) 640 2800

2Akdeniz Davet

İstanbul Düğün Salonları İçin Akdeniz Davet

İstanbul Küçükçekmece’de yer alan Akdeniz Davet düğün salonu, kapalı bir mekanda düğün organizasyonu yapmayı düşünenler için güzel bir seçenek. 1500 kişilik kapasitesi ile kalabalık düğün törenleri için ideal olan mekan, müşteri isteklerine göre menü hazırlamaktadır.

Akdeniz Davet Adres: Tevfik Bey, Merkez Cd. 33, 34295

Akdeniz Davet Telefon: 0212 624 5658

3Mira Palas Düğün Salonu

Avcılar’ın en nezih düğün salonlarından biri olan Mira Palas, deniz kenarında bahçe manzarasıyla muhteşem düğün organizasyonlarına imza atıyor. İsterseniz salonun organizasyon önerilerinden yararlanabileceğiniz gibi isterseniz kendi belirlediğiniz bir organizasyon şirketini salona getirerek istediğiniz düğününüzü organize edebilirsiniz.

Mira Palas Adres: Mustafa Kemal Paşa Cihangir Mahallesi, E5 Karayolu üzeri B Blok 291/14, Avcılar/İstanbul

Mira Palas Telefon: (0212) 422 4393

4Salon Elit Beşyıldız

İstanbul Düğün Salonları İçin Salon Elit Beşyıldız

Hem yemekli hem de yemeksiz düğünlere ev sahipliği yapan Salon Elit Beş Yıldız, Anadolu yakasının en elit düğün salonlarından bir tanesi.

Salon Elit Beşyıldız Adres: Gazi Mah. Fatih Bulvarı No: 97 Plato AVM Kat: 6

Salon Elit Beşyıldız Telefon: 0 216 496 30 30

5Namlı Düğün Salonu

İstanbul Düğün Salonları İçin Namlı Düğün Salonu

Kaliteli hizmeti ile ün salan Namlı Düğün Salonu konuklarınızın ev rahatlığında bir gün geçirmelerini sağlayacaktır. Ayrıca lezzetli ikramları ile dikkat çeken mekan, lezzetli ve çeşitli ikramları ile davetlilerinize bir lezzet şöleni sunacaktır.

Namlı Düğün Salonu Adres: Elmalı Kent Mh. Trt Cd. No: 12, 34764

Namlı Düğün Salonu Telefon: (0216) 634 6030

6Grand Ela Düğün ve Toplantı Salonu

İstanbul Düğün Salonları İçin Grand Ela

Düğün, nikah, kına gecesi ve diğer tüm özel davetlerinize yenilikçi, modern ve kaliteli hizmet anlayışı ve sunduğu çok özel fiyatlarıyla ev sahipliği yapan Grand Ela Düğün Salonu, profesyonel ve güleryüzlü ekibi ile en özel gününüzü unutulmaz kılacaktır.

Grand Ela Düğün ve Toplantı Salonu Adres: Londra Asfaltı E5 Üzeri Hisar Sok. No:1 K.Çekmece

Grand Ela Düğün ve Toplantı Salonu Telefon: 0212 540 84 84 / 0533 442 04 94

İstanbul Düğün Salonları İstanbul Düğün Salonları İstanbul Düğün Salonları İstanbul Düğün Salonları İstanbul Düğün Salonları

Düğün Salonu Fiyatları 

Düğün salonuna karar vermeden önce diğer masraflarınızı da düşünerek hareket etmenizde fayda var. Düğün salonu fiyatları değerlendirilirken neleri göz önünüze almanız gerektiği hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz düğün salonu fiyatları için dikkat edilmesi gerekenleri incelediğimiz yazımıza göz atabilirsiniz.