İstanbul Düğün Orkestrası Fiyatları – En İyi İstanbul Düğün Orkestraları

Düğünün en can alıcı noktası müziktir. Sınırsız eğlence ve unutulmaz bir düğün için İstanbul düğün orkestrası fiyatları hakkında bilgi sahibi olun ve konuklarınızla birlikte müzik dolu bir düğünde dünya evine girin.

İstanbul Düğün Orkestralarından ücretsiz teklif almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

İstanbul Düğün Orkestraları

İstanbul Düğün Orkestrası Fiyatları

Eğer düğününüz için bir orkestra ile anlaşmak istiyorsanız, sizin için listelediğimiz İstanbul düğün orkestrası fiyatları inceleyebilir, karşılaştırma yaparak kendi düğününüz için en iyisini seçebilirsiniz.

1Orkestra Pera

Düğün organizasyonlarında sesten ışığa, orkestradan bandoya, DJ’den dans şovlarına kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahip Orkestra Pera için 1.000 TL-2.000 TL arasında bütçe ayırmanız gerekmektedir. Düğünden yaklaşık bir ay önce randevu almayı unutmayın.

2High Life Orkestrası

İstanbul düğün orkestrası fiyatları pek çok şeye göre farklılık göstermektedir. Barkovizyon, Led ekran, dans grupları, davul gösterisi, fasıl ekibi gibi hizmetleri de olan High Life Orkestrası için 3.000-5.000 TL arasında bir bütçe ayırmanız gerekiyor.

3Taş Müzik Organizasyon

Taş Müzik Organizasyon, düğün orkestrası konusunda başarılı bir hizmet veren firmalardan. Ses, ışık, sahne sistemlerinin yanı sıra fasıl, dans, davul gibi hizmetler de sunan bu orkestra için ortalama 1.000-2.000 TL arasında bütçe ayırmalısınız.

4Motto Concept Weddings

İstanbul düğün orkestrası fiyatları arasında en ortalama fiyatlara sahip bir başka orkestrayı daha sunuyoruz sizlere. Motto Concept Wedding için ayırmanız gereken bütçe 1.000-2.000 TL arasında olabilir.

5Enbe Orkestrası

İstanbul düğün orkestrası fiyatları arasında oldukça yüksek rakamlara sahip bir orkestra sunuyoruz. Hemen hemen herkesin bildiği Enbe Orkestrası büyük bir düğün organize ediyorsanız seçebileceğiniz, sizin için verdiğiniz ücretin hakkını verircesine sınırsız eğlence sunan bir orkestra. Fiyatı ise minimum 10.000 TL. Eğer bu orkestra ile dünya evine girmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız, zira programları çok dolu. Haftalar öncesinden randevu almanızda fayda var.

Düğün Müzikleri Nasıl Olmalı? Düğün Töreni İçin Şarkı Önerileri

Hem romantik hem eğlenceli… Farklı müzik türleri ve birbirinden güzel şarkılar eşliğinde yeni hayatınıza ‘evet’ demek istiyorsanız sizin için hazırladığımız Düğün Müzikleri Listesi Şarkı Önerileri yazımızı inceleyebilir, listelediğimiz şarkıları düğün şarkıları listenize ekleyebilirsiniz. Eğer bir orkestra ile anlaşacaksanız, istediğiniz şarkılardan oluşan listeyi de önerebilirsiniz onlara. İstanbul düğün orkestrası fiyatları-1İstanbul düğün orkestrası fiyatları-1İstanbul düğün orkestrası fiyatları-5İstanbul düğün orkestrası fiyatları-3İstanbul düğün orkestrası fiyatları-1

İstanbul düğün orkestrası fiyatları-2