İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün gününüzden geriye kalan en önemli hatıra düğün fotoğraflarınız olacaktır şüphesiz. Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, bu yazıya mutlaka göz atmalısınız

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

Düğün fotoğrafçınızı ararken önceki işlerine, referanslarına olduğu kadar fiyatına da dikkat etmeniz gerekir. Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında merakınızı gidermek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Peki İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları neye göre değişiyor?

1Çekim Süresi Ücreti Etkiliyor

İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları için farklı seçenekler olmasının en büyük nedenlerinden birisi çekimin kaç saat süreceği. Genelde çekimler 2 saat sürüyor ve yaklaşık 1000 – 1500 TL’ye mal oluyor. Fakat düğün hikayesi çekimini tercih ettiyseniz, neredeyse tüm gün sürecek çekimler için 2000- 4000 TL ücret ödeyebilirsiniz.

2Mekan Seçiminin Fiyat Üzerine Etkisi

Dış çekim fiyatları son günlerde oldukça popüler olsa da, daha uygun fiyatlı bir çekim isteyen çiftler tercihlerini stüdyo çekimlerinden yana kullanabilirler.

3Bütçenize Uygun Paketi Seçin!

Düğün fotoğrafları için farklı seçenekler mevcut. Düğün sonrası verilecek albümüm sayfa sayısı, kalitesi fiyatlarda değişikliğe neden oluyor. Ekonomik, standart ve premium gibi farklı paket seçenekleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. En düşük paketin fiyatı 1000 TL’den başlarken, en yüksek fiyatlı paketin ücreti 5000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

4Ek Hizmetler Maliyeti Etkiler

Düğün fotoğraflarınıza ya da hazırlıklarınıza video formatında sahip olmak ister misiniz? O zaman çekimlere ek olarak 350-500 TL ücret ödeyebileceğinizi göz önünde bulundurmalısınız.

5Drone ile Düğün Fotoğraf Çekimi

Drone ile yapılan çekimler düğün fotoğraf çekimini daha eğlenceli hale getiriyor. Açık havada gerçekleştirilen çekimlere farklı bir bakış açısı getiren drone çekimleri, yeni nesil çiftlerin de oldukça hoşuna gidiyor. Drone ile yapılan çekimler genel olarak 2 saat sürüyor, ve bir çekimin maliyeti 750 TL’den başlıyor. Eğer tüm gün kiralamayı düşünüyorsanız en az 2000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Düğün Fotoğraf Çekimi İçin Yaratıcı Fikirler

Düğün fotoğraf çekiminizde en eğlenceli ve romantik fotoğraflar için ne yapmanız gerektiğini öğrenmek ister misiniz? O zaman nasıl poz vereceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak için Düğün Fotoğrafları İçin En Güzel Fikirler adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları wpid511-music-barn-wedding-019 İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları