İstanbul Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Artık stüdyo çekimleri yerini dış mekanlarda gerçekleşen fotoğraf çekimlerine bıraktı. Doğal ışık altında daha farklı arka plan seçenekleri sunan dış mekan fotoğraf çekimi fiyatları hakkında merak ettiklerinizi bu yazıda bulabilirsiniz.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Fiyatları Hakkında Bilmek İstedikleriniz

İstanbul, sahip olduğu onlarca eşsiz mekan sayesinde harika fotoğraflara ev sahipliği yapıyor. Çekime göre İstanbul dış mekan fotoğraf çekimi fiyatları değişiklik gösterse de genel olarak baktığımızda dış mekan çekim fiyatları 1000 TL ile – 4000 TL arasında değişebiliyor.

1Düğün Fotoğrafları İçin Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Düğün fotoğraf çekiminizi İstanbul’un sunduğu onlarca güzel manzaradan birini arkanıza alarak gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Düğün çekimlerinin fiyatları çekim saatine göre değişiklik gösterse de ortalama 1000 TL’den başlıyor. Düğün hikayesi çekimi tercih ettiyseniz bu fiyat 4000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

2Nişan Fotoğrafları İçin  Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Nişan fotoğraf çekimi düğüne kıyasla daha az streslidir. Evliliğe ilk adımlarınızı dış mekanda yapacağınız çekimler ile unutulmaz kılmayı tercih ederseniz düğün fotoğrafları için dış mekan çekim fiyatlarına benzer ücretler ödersiniz. Fakat nişan fotoğraf çekimi, düğün fotoğraf çekimine kıyasla daha kısa sürdüğü için genel olarak 1000 – 3000 TL’ye mal olmaktadır.

3Mezuniyet Fotoğrafları İçin İstanbul Dış Mekan Fotoğraf Çekimi

İstanbul her sene her kademeden binlerce insanın mezun olduğu bir şehir. Gerek lise gerekse üniversite mezuniyeti olsun okulda geçirdiğiniz yılları ve arkadaşlarınızı her daim anmak için mezuniyet çekimi harika bir seçenek. Mezuniyet fotoğraf çekim fiyatları çekime dahil olan kişilerin sayısına göre değişse de genel olarak kişi başı 75 TL’den başlayıp 250 TL’ye kadar çıkabiliyor.

4Hamile Fotoğraf Çekimi İçin İstanbul Dış Mekan Fotoğraf Çekimi

Hamilelik sürecinizi ileride hatırlamak için kaliteli fotoğraflar elde etmek ister misiniz? Heyecanlı bekleyişinizi en iyi şekilde yansıtacak fotoğraflar için profesyonel bir fotoğrafçı ile anlaşabilir, 1000 -1500 TL gibi bir fiyata hamilelik sürecinizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

İstanbul Fotoğraf Çekimi İçin Mekan Önerileri

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, dış mekan fotoğrafları için onlarca seçenek sunuyor. Eğer bu mekanlar arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız, İstanbul dış çekim mekanları için sunduğumuz önerilere göz atabilirsiniz.

dış mekan fotoğraf çekimidüğün fotoğrafı dugun-fotografcisi-izmir_2015_122642 düğün fotoğraflarıdış mekan fotoğraf çekimiİstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları düğün fotoğraf albümü istanbul dış çekim mekanları istanbul dış çekim mekanları İstanbul kış düğün mekanları-4