İlham Veren Beyaz Ve Krem Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin çiçeklerinin kendi modasını yarattığı bir gerçek. Her yıl, her dönem çeşitli ihtiyaçlara cevap veren, dünyadan ve Türkiye’den esinlendiğimiz birçok tasarım ve renkler kendini gösteriyor. Her gelin bunlardan birini kendine yakın buluyor ve ona göre seçimini yapıyor. Fakat modası asla geçmeyen, mutlaka her sezon tercih edilen detaylardan biri var ki; tüm gelinlerin ilk aklına gelen o. Beyaz. Beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri, en popüler fikirlerle birlikte sizin için yazımızda.

İlham Veren Beyaz Ve Krem Gelin Çiçeği Modelleri

Şekli, tarzı, seçtiğiniz çiçek ne olursa olsun gelin çiçeğinizin rengi beyaz olduğu müddetçe uyumunuzun göze çarpmaması mümkün değil. Prenses gibi görünmenizin ardında bütünlüğü bozmayan bir görünümün de payı oldukça büyük.

1Saflığın sembolü beyaz

Beyaz rengin saflığı ve temizliği temsil ettiği herkesçe bilinen bir gerçek. Bu özel gününüzde de bu özel rengin kullanılmasının anlamı işte bu nedenle çok büyük. Bembeyaz gelinliğinizde bembeyaz bir buket kullanıp görünümünüzü peri masallarına dönüştürebilirsiniz.

2En çok tercih edilen beyazlar

Lale, lilyum ve orkide gelin buketinde en çok kendini gösteren çiçekler arasında.  Her birinin anlamı farklıyken ortak özellikleri masumiyetinizi yansıtmaları olacaktır. Yanlarında kullanacağınız diğer çiçekler ve renkler seçtiğiniz çiçeği daha da ön plana çıkaracaktır.

3Orkidelerden bir buket

Şüphesiz en anlamlı ve gösterişli çiçeklerden olan orkidenin durağan bir güzelliği vardır. Eğer büyüleyici olmak istiyorsanız seçiminiz orkideden yana olmalı. Birbirinden farklı tasarımda kullanılan orkideleri, inci süslemelerle tercih edebilirsiniz.

4Lalenin şıklığı

Lale gösterişli duruşu ve şık sapları ile son dönem oldukça tercih edilen bir çiçek. Çok sayıda laleyi bir araya getirerek oluşturacağınız buketiniz, özellikle sade ve dökümlü model bir gelinliğiniz varsa uyum konusunda herkesi size hayran bırakacaktır.

5Gonca güllerin ağırlığı

 

Beyaz saflığın, masumiyetin simgesiyken; beyaz gül mutluluğun simgesi olarak beyazın anlamını pekiştirir. Beyaz gonca güllerle yapacağınız buketiniz şık görünümü sayesinde gelinliğinizin havasını da belirleyecektir.

6Lilyumun gösterişli havası

Tercihinizi artık bir klasik haline dönmüş olan ve güvenin simgesi olan lilyumdan yana yapacaksanız dikkatli olmanı gereken önemli bir detay var. Bu çiçek en ufak hareket, dokunma veya koklamaya karşı duyarlılığı sebebiyle kırılgan yapıya sahiptir. Özenli yaklaşımınızla size istediğiniz görünümü verecektir.

7Beyaz ve yeşilin uyumu

Çeşitli yapraklar, dallar ve küçük süslerle donatacağınız beyaz buketiniz; çiçeği ne olursa olsun doğal renklerle uyumlu bir görüntü verecektir. Yeşilin canlandıracağı beyaz renk gelinliğinizle de uyumu sayesinde yumuşak bir geçiş sağlayacaktır.

beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-1 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-2 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-3 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-4 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-5 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-6 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-7 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-8 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-9 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-10 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-11 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-12 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-13 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-14 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-15 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-16 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-17 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-18 beyaz ve krem gelin çiçeği modelleri-19