İlginç Nikah Şekerleri Modelleri

Düğünün en tatlı ayrıntılarından biri de nikah şekeridir. Uzun bir sürecin sonunda sıra bu tatlı ayrıntıya geldiğinde karar verme aşamasında ilginç nikah şekerleri ile oldukça eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Diğer pek çok zor kararın ardından bu küçük detay aslında düğününüzün en ince ve en ön planda olan detaylarından biri olacak. Çünkü bu küçük detay esasında konuklarınıza vereceğiniz ve sizin mutlu gününüzü, daha doğrusu doğrudan sizi hatırlatacak küçük bir armağan olacak.

İlginç Nikah Şekerleri

Düğün dekorasyonunuzda klasik tarzdan uzakta, farklı tercihlere gittiyseniz muhtemelen düğününüz ile ilgili diğer konularda da farklı olmak isteyeceksiniz. Bu konulardan biri olan nikah şekeri konusunda ilginç nikah şekerleri fikirleri yardımınıza koşuyor. Nikah şekeri modelleri bildiğimiz kalıpların dışında hayal gücünüz ile sınırlı bir konu. Dolayısıyla ne kadar uçup kaçabileceğiniz de sizlere kalmış.”Misafirlerimiz bizi farklı nikah şekerimiz ile hatırlasın.” diyorsanız sizler için hazırladığımız önerilerimiz hoşunuza gidecek. İster minik şeker ağaçları, ister macaron kutuları tüm ilginç nikah şekerleri modelleri hakkında size ilham vermek istiyoruz.

1Anahtarlık

“Misafirlerimizin anahtarları gibi hergün kullandıkları alanlarda unutulmaz bir anı olarak kalalım.” diyorsanız, anahtarlık modeli nikah şekerleri tam da sizlerin tercih edeceği türden.

2Macaron Kutusu

İsminizin ve figürlerinizin basılı olduğu macaronların yer aldığı bir nikah şekerinden daha lezzetli ne olabilir ki! ilginç nikah şekerleri için en güzel örneklerden biri baskılı macaron kutularıdır.

3Tohum Bombaları

İlginç nikah şekerleri fikirleri arasında “en orjinal fikir budur!”  diyoruz. Aşkınızın misafirlerinizin evlerinde filizlenip büyümesine imkan verin.

4Minik Şeker Ağaçları

Özellikle jöle şeker severlerin gönüllerini fethedecek bu nikah şekerleri herkesin evinde, masasında vazgeçilmez olacak, en azından şekerler bitene kadar. En ilginç nikah şekerleri arasında yer almaktadır.

Nikah şekeri seçimi

Nikah şekeri seçimini de çok fazla abartmamak ve bütçenize uygun olan bir modelde karar kılmak en doğrusu. Daha harcama yapacağınız pek çok konu bulunduğu için sıra nikah şekerine gelmeden önce düşünmeniz çok önemli hususlar olacak. Bütçeniz elverdiği ölçüde en iyisini almaya çalışabilirsiniz ancak hemen belirtmek gerekir ki ucuz olmasına rağmen tam olarak hayal ettiğiniz bir modeli bulma olasılığınız da çok yüksek.

Süslemeler ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

55d1a0322c123

design nikah şekerleri

design nikah şekerleri3 image IMG_20140315_221434 maxresdefault nikah-sekeri-modelleri-kapak sari-elma