İlginç Davetiye Sözleri

Düğün hazırlıklarının en önemli parçalarından biri olan davetiye seçiminde tasarımın yanı sıra davetiye üzerinde yazan cümleler de misafirlerinizi etkilemek bakımından çok önemlidir. Davetiyelerinizde yazacak olan cümleler tasarımla uyumlu olmalı, tezat bir ilişki yaratmamalıdır. Örneğin, karikatürize bir davetiye seçiminde bulunduysanız üzerinde yazacak olan cümleler de esprili olmalı, misafirlerde karmaşık duygulara yol açmamalıdır. Yıllar boyu saklanacak olan davetiyelerinizde ilginç davetiye sözleri kullanmak onları daha yaratıcı kılacaktır.

Davetiyelerde kullanılan ilginç davetiye sözleri

Davetiyelerinizi daha çekici kılmak ve yaşam boyu hatırlanmasını sağlamak için ilginç davetiye sözleri listesi derledik. Davetiyelerinizde bu tip cümlelerden faydalanarak davetlilerinizde çok daha ilginç ve eğlenceli bir etki bırakabilirsiniz.

1Komik Davetiye Sözleri

  • Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.
  • Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.
  • Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğimiz nikahımıza davet ediyoruz.

2İddialı Davetiye Sözleri

  • Dünyanın en anlamlı Evet’ini dinlemeye hazır mısınız?
  • Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?
  • Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.
  • Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz “Evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

3Şairane Davetiye Sözleri

  • Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun. Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun. Biz evleniyoruz haberiniz olsun. Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun!
  • Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.
  • Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.

İlginç davetiye sözleri ve fikirleri

İlginç davetiye sözlerinden ilham alarak farklı davetiye tasarımlarına buradan göz atabilirsiniz. Farklı yazıları farklı düğün davetiyesi tasarımları ile buluşturarak en özel gününüze dair unutulmaz bir iz bırakabilirsiniz.

Kına Davetiyesi Modelleri İçin Harika Öneriler

ilginç davetiye sözleri

ilginç davetiye sözleri ilginç davetiye sözleri ilginç davetiye sözleri ilginç davetiye sözleri ilginç davetiye sözleri