Güpürlü Gelinlik Modelleri

En güzel güpürlü gelinlik modelleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

Güpürlü gelinlik modelleri seçme heyecanı her mevsim ve her zaman devam etmektedir. Bazıları kış, bazılarımız ise yaz gelini olmayı dileriz.  Siz değerli okurlarımızın ve sevdiğiniz tanıdıklarınızın gelinlik almadan önce, sizlerle paylaştığımız bilgilerden yararlanmasını dilemekteyiz,  gelinlik alımında dikkat edilmesi gerekenlerden, en moda gelinlik modellerine kadar bir çok araştırma ele almış bulunmaktayız.

Güpür Güpürlü Olsun Şöyle

Gelinlik tasarımları arasında kendi stiline has bir konumu olan güpürlü gelinlik modelleri iddialı bir konsepte mutlaka yer vermeniz gereken bir tasarımdır.

1Fransız Olsun Lütfen

Fransız güpürlü gelinlik modellerini ister sizlerle paylaştığımız zarif tasarımlarda, isterseniz kendinize özel diktirerek hayalinizde ki gelinliğe kavuşabilirsiniz. Güpür modelleri, farklı farklı türlerde ve kalitelerde bulunmaktadır. Bazısı baskın bazısı da tasarıma uygun sadelikte uygulandığında gelinliğe hava katmaktadır.

2Gelinlikte Modernlik Arayanlardan Mısınız

Güpürlü gelinlik modelleri en modern tasarımlarıyla karşımıza çıkmaktadır.

3Etek Ucu Detaylarına Bakış

İncecik bir gelinlik ve onu büyüleyen etek ucundaki güpür detayları, kalite, tarz ve fark arayanlar için güzel bir oluşum. Daha yoğun bir etek bölgesine sahip olan bunun gibi gelinlikler, gösterişli düğün törenlerine yeni bir doku katacaktır.

4Göğüs Kısmı Detayları

Göğüs kısmındaki güpür işlemelerinin nasıl bir fark yarattığını görebilirsiniz. Kayık yaka kesim olan bu güpürlü gelinlik modelleri, transparan görüntüsünün yanı sıra kol boyutunun ne uzun ne de kısa tam bahar havasını yaşatan bu güpür gelin modeli, sizi yeni başlangıçlara hazırlayacak.

5Bahar Gelinliklerinde Güpür Havası Esiyor

Bahar aylarında uzun kollu güpürlü gelinlik modelleri revaçta, gerek baharın belli belirsiz hasta etmesi, sizi oynarken üşütmemesi ve kollarınızda gelinliğin detaylarından farklı tasarımlara yönlendirmektedir. Güpürlü gelinlik modellerinde, detaya boğulmasından, sizin bedeninize uygun olup olmadığına dikkat etmemiz gerekiyor.

Yazın Güpürlü Gelinlik Modelleri Seçerken Dikkat Edilmeli

Güpürün kalın bir kumaş olmasından dolayı güpürlü gelinlik modelleri, yaz düğünlerinde kullanılmamalıdır. Eğer yakada güpür kullanmaya karar verilmişse gelin adayının vücut tipine göre model seçmesi yerinde olacaktır; büyük göğüslere sahip adayların daha sade güpür ya da dantel kullanması, küçük göğüslü adaylarda gelinliğin alt kısımlarına uyumlu olacak şekilde yoğun ya da sade kullanımlar önerilmektedir.

Bel detaylarında ve etekte güpür kullanılmasına karar verilmişse adayın zayıf olması ya da çok zayıf olmasa da belinin ince olması gerekir. Balık etli adaylarda belde güpür kullanılması belin ve dolayısıyla vücudun daha iri ve kalın görünmesine neden olacaktır. Askılı ve straplez gelinlikler güpür eldivenler de tercih edilebilir.

güpürlü gelinlik modelleri güpürlü gelinlik modelleri güpürlü gelinlik modelleri güpürlü gelinlik modelleri güpürlü gelinlik modelleri güpürlü gelinlik modelleri güpürlü gelinlik modelleri En-şık-güpürlü-gelinlik-modelleri-2015 güpürlü gelinlik modelleri güpürlü gelinlik modelleri güpürlü gelinlik modelleri güpürlü gelinlik modelleri güpürlü gelinlik modelleri güpürlü gelinlik modelleri