Gelinliğe Göre Gelin Çiçeği Modelleri

Bu hayatınızın en önemli gününde içinize sinecek gelinlik ve buketle günün ve gecenin yıldızı tabii ki siz olacaksınız. Fakat tarzınıza uygun gelinliği seçtikten sonra en önemli adım ona uygun bir gelin çiçeği. Hazırladığımız dosya; gelinliğe göre gelin çiçeği modelleri, nasıl bir çiçek istediğinize de karar vermenizi sağlayacak.

Gelinliğe Göre Gelin Çiçeği Modelleri

Tarzınızı gelinliğinize yansıtmak bu özel gününüzde mutlu olmanızı sağlayacak. Mutlu olmanız ise bu önemli günde daha güzel görünmenize neden olacak. Aslında karar vermeniz gereken nasıl görünmek, nasıl akılda kalmak istediğiniz. İşte bunun için birkaç öneriyi sizin için toparladık.

1Romantik bir tarzınız varken pastel tonlar, iddialı bir tarzınız varken kocaman kırmızı güller uyumunuzu yansıtacaktır.

Nikahınız veya düğününüz, o gününüz nasıl geçecekse sizin kadar, gelinliğiniz kadar, güzelliğiniz kadar buketiniz de dikkat çekecektir. Ancak sizin veya gelinliğinizin önüne geçmemesi gerektiğini de hatırlatmak isteriz.

2Buketiniz şıklığı ile kendinden bahsetmeli.

Bunun için öncelikle size önerimiz; gelinlik kumaşınızdan örnek bir parça ve bir fotoğraf ile çiçekçinize gitmeniz olacak. Gelinliğinizle uyumlu bir buket sahibi olmak için küçük bir detay.

3Gelin buketleri gelinin güzelliğine son bir dokunuş.

Bu nedenle özel ve özenli bir seçim gerektiriyor. Uzunluğuna, dekoltesine, rengine ve tasarımına göre farklı çeşit buketleri de bu nedenle dilediğiniz gibi harmanlamak mümkün.

4Örneğin vintage tarzdaki bir gelinliğiniz varsa pastel tonlardaki çiçeklerden oluşan gelin buketleri sizin için ideal olacaktır.

Tarzınızla farklı bir dönemden gelmiş havası verirken, modaya takip ettiğinizi de gösterebilirsiniz. Gelin Çiçeği Seçimi Nasıl Yapılır? yazımızdan da fikir alabilirsiniz.

5Sırt dekoltesi olan bir gelinlik tercih ettiyseniz daha az dikkat çekici bir tasarım ile dikkati sırtınızda tutabilirsiniz.

Rengi, çiçeği veya tasarımı farketmeksizin dikkatin gelinliğinizde olmasını sağlamalısınız.

6Mini bir gelinlik tercih ettiyseniz özgürce bir buket seçebilirsiniz.

Büyük bir buketi kaldırabilecek olan bu model, rengarenk çiçeklerle de tarzınızı yansıtabilir.

7Prenses modeli gelinliklerde gelinliğinizin şıklığını kapatmayacak minimal gelin buketleri daha uygun olacaktır.

Yeşillikler veya cipsolarla süslenmiş papatyalar veya gonca güller prenses model gelinliğinizin masum ve dingin havasına uyumlu olacaktır.

8Tercih ettiğiniz balık modelinde bir gelinlikse, büyük gelin buketlerini tercih edebilirsiniz.

Etek kısmı oldukça dar olan bu modelde elinizde tutacağınız buketle görünümünüzde denge sağlamanız da mümkün olacaktır.

Bu arada mevsimine göre istediğiniz canlı çiçekleri bulma imkanınız olmazsa, yapay çiçeklerden de bir gelin buketi siparişi verebilirsiniz.

İşte sizin için hazırladığımız birkaç öneri daha:

gelin-buketi geln-buketleri cicek-gelin-buketi-HS-310 gelin-buketi-modelleri16 gelin-buketi-blog rengarenk-mutluluk-gelin-buketi-at2108-1-1 bir-ask-masali-gelin-buketi-at2115-1-1 gelin buketi modelleri 54 gelin buketi modelleri 50