Gelin Pastası Modelleri

Gelin ve damadın hayatını birleştirmeyi heyecanla beklediği düğün gününde gelin pastası seçimi oldukça önemlidir. Gelin ve damadın bu heyecanını misafirlere paylaşmasının en güzel yollarından biri olan pastalar, çeşitli sitiller ve tat seçenekleri ile yaptırılmaktadır.

Gelin pastası için kaliteli bir pasta ustası ile çalışın

Gelin ve damat pastası seçerken mutlaka kaliteli malzemeler kullanan ve işçiliğe oldukça önem veren pastaneler ile çalışmak gerekmektedir. Bu lezzetli pastalar sayesinde düğün gününde tüm misafirlerin ağzı tatlanırken, düğün de kaliteli bir hale gelecektir.

1Katlı Gelin Pastası Modelleri

Çok katlı gelin pastası modelleri, genellikle çok kalabalık olması planlanan düğünlerde kullanılır. Düğün pastası için henüz aklında bir fikir bulunmayan gelin ve damat adayları bu pasta modellerine bakarak, dilediği gibi bir stil seçebilir.

2Çiçek Süslemeli Gelin Pastası Modelleri

Düğün pastası seçenekleri arasında en şık ve stil sahibi duran çiçek süslemeli pastalar, düğününüzü oldukça tarz bir hale getirecektir. Çiçek detayları ve ince işlemeleri ile modern bir görünüme ulaşan çiçekli pastalar, misafirlerin de ağız tadını üst seviyeye çıkaracaktır.

3Meyveli Pastalar

Pastanın hem şekline hem de tadına önem veriyorsanız, mutlaka meyveli pasta seçeneklerine bir göz atmalısınız. Çilekli, ananaslı, kivili ve muzlu süslemeleri ile herkesin dikkatini çeken bu pastalar, ağzınızın tadını da yerine getirecek niteliktedir. Usta bir elde harika işlenecek bu pasta modelleri sayesinde, düğününüz de oldukça tarz bir hale gelecektir.

4Cupcake Süslemeli Pasta Modelleri

Son zamanlarda oldukça moda olan cupcakeler ile süslenen düğün pastaları, farklı olmayı seven ve stil sahibi gelin ile damat adayları tarafından çokça tercih edilmektedir. Hem pastanın görünüşü hem de cupcake süslemeleri ile oldukça farklı bir görünüm sağlayan bu modelleri mutlaka incelemelisiniz.

5Gelin ve Damat Süslü Gelin Pastası Modelleri

Gelin ve damat süsü detaylarıyla oldukça ilgi çekici ve sevimli görünen bu pasta modelleri, mizahi yönü ağır basan adaylar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle güzel bir konsept ile çok şık bir görünüme ulaşan pastaları incelemenizi tavsiye ederiz.

Pasta seçerken mutlaka kullanılan malzemelerin tazeliğine dikkat etmelisiniz.

Söz için de pasta kesmek isteyen tüm adaylar Söz Pastası Modelleri başlıklı yazımızı inceleyebilirler.

1419873472_Overfelt_Bottenhorn_Dan_and_Melissa_Photography__AaronandAmber1774_low catering-89 fishing-themed-wedding-cake_311928 laguna-beach-cakes wedding-cake-11-900x600

gelin pastası modelleri gelin pastası modelleri gelin pastası modelleri gelin pastası modelleri gelin pastası modelleri