Gelin Masası Süsleme Fikirleri

Gelin ve damat adayları düğün günlerinin çok mükemmel olmasını diler ve gelin masası süsleme fikirlerini de buna göre seçmek ister. Gelin ve damadı yansıtacak bu fikirler, misafirleri de memnun edecektir.

Gelin Masası Süsleme

Mutlaka bir profesyonele danışmak gerekmektedir. Bunun yanı sıra misafirleri boğmayacak, eğlenceli seçimler, hem gelin ve damat hem de misafir için iyi olacaktır. Renkli, sade, çiçekli, şık seçimler, düğünün de muhteşem bir hale girmesini sağlayacaktır.

1Tül Süslemeler

Gelin masasına serilecek geniş bir tül ve şık detaylarla işlenmiş bir çiçek çok şık duracaktır. Özellikle seçilen tül çiçek modelleri, hem kolay kolay bozulmaması hem de şık, narin ve zarif bir görünüm sağlaması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Herhangi bir aksilik durumunda bozulmuyor oluşu ile artı puan kazanan tül modeller, gelin masası süslemeleri konusunda henüz karar verememiş adaylar tarafından mutlaka göz atılmalıdır.

2Süslü Masa Modelleri

 Hem gelinin hem de damadın coşkusunu misafirlere yansıtacak olan süslü masa modelleri, sadece çiçeklerle değil çeşitli aksesuarlarla da renklendirilmektedir. Şamdandan, çeşitli tül aksesuarlara kadar birçok renkli ürün kullanılan bu gelin masası modelleri sayesinde misafirlerin de gözü gönlü açılacaktır.

3Işık Süslemeli Masa Modelleri

Yukarıdan ve masadan çeşitli ışıklarla süslendirilmiş gelin masaları, şıklığa ve gösterişe önem veren gelin ve damat adayları tarafından tercih edilmektedir. Bu şıklık ile misafirlerin de gözlerini kamaştıran adaylar, çeşitli çiçek modelleri ile de masaya renk vermektedir. Işıkla süslendirilmiş masalar, loş bir ortamı olan ve iç mekanda gerçekleştirilmesi planlanan düğün organizasyonları için sık sık tercih edilmektedir.

4Renkli gelin masaları

Rengarenk çiçekler ve aksesuarlar ile süslenmiş gelin masaları, gelin ve damat adaylarının iç dünyasındaki mutluluğu tüm misafirlere yansıtmaktadır. Rengarenk seçimler sayesinde düğüne gelen tüm misafirler mutlu olacaktır.

Gelin masası süslemelerini seçerken

Mutlaka bir profesyonele danışılmalı ve fazla ağır süslemelerden kaçınılmalıdır. Zarif, şık ve hafif süslemeler hem düğünün göz kamaştırmasını sağlayacak hem de misafirlerin içini sıkmayacaktır. Bu sebeple gelin masası süslemeleri mutlaka iyice araştırılmalı ondan sonra fikirler hayata geçirilmelidir.

Düğün gününüzün daha güzel geçmesi için Düğün Pastası Modelleri İçin Muhteşem Fikirler başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

gelin masası aa d gelin-damat-masasi gelinmasasi2-e1415693836900 gelinmasasi11-e1415693922471 img_20150822_wa0008 purple-outside-garden-wedding-decoration ses sahne ışık sistemleri (14) Sn3T6cD9BRDLykQKM0yQTSuS5vvdB8