Gelin Damat Giriş Müziği Fikirleri

Düğünde gelin ve damadın ilk defa salona girişleri sırasında çalan gelin damat giriş müziği, düğüne katılanlarda mutlaka muhteşem bir etki bırakmalıdır. Evlenmek üzere olan çiftler için seçimi oldukça zor olan bu müzik için neredeyse klasikleşmiş diyebileceğimiz birçok alternatif bulunmaktadır.

Gelin Damat Giriş Müziği

Gelin damat giriş müziği, gelin ve damadın heyecanlarını yansıtmalıdır. Klasik giriş müziklerinden, hareketli giriş müziklerini birbirinden güzel önerilerimizi sunuyoruz.

Klasik Gelin Damat Giriş Müziği

Bu parçalar klasiklerden vazgeçmeyen çiftler için oldukça idealdir. Gençliğinden beri düğün gününün hayalini kuran ve çok sevilen müzik türlerine hayranlık besleyen gelin ve damat adayları bu parçalar arasından beğenilerine uygun olanları seçebilir.

1Seal / Kiss From a Rose

2Özdemir Erdoğan / Bana Ellerini Ver

Hareketli Giriş Müzikleri

Eğlenceli bir mizaca sahip gelin ve damat adayları, düğünlerine katılan misafirlerini eğlendirmek ister. Hareketli şarkılardan oluşan bir listeden seçilecek parça, gelin damat giriş müziği için yapılan bu seçimleri, çiftin girişini hem eğlenceli hem de görkemli bir hale getirecektir.

317 Hippies / Saragina Rumba

4The Black Eyed Peas / Boom Boom Pow

5Ke$ha / Tik Tok

6Carly Rae Jepsen / Call me Maybe

Romantik Gelin Damat Giriş Müziği Seçenekleri

Aşkı için her zaman mücadele eden, aşkı iliklerine kadar hisseden çiftler mutlaka romantik şarkıları giriş müziği olarak seçmelidir. Her türlü tarzda geniş bir yelpazesi olan romantik müzikler, gelin ve damadın aşkının ihtişamını ve mutluluğunu misafirlere yansıtacaktır.

7Coldplay / Fix u 

8İlhan Şeşen / Sen Benim Şarkılarımsın

9Levent Yüksel  – Med Cezir

Farklı Gelin Damat Giriş Müziği Seçenekleri

Hayatlarını uçlarda ve farklı yaşamayı seven çiftlerin seçmesi gereken bu giriş müziği fikri sayesinde misafirler alışılagelmişten uzak bir işitsel ziyafetin tadına bakacak. Romantik ve klasik müziklerden sıkılan çiftler bu farklı parçalarda kendilerini ve ilişkilerini bulacak.

10Game Of Thrones dizi müziği

11Karayip Korsanları film müziği

Nostaljik Giriş Müzikleri

Eskiyi özlemle anan ve hiçbir müzikte bulamadığı tadı bu parçalarda bulan gelin ve damat adayları giriş müziklerini saflık ve masumlukla doldurmuş bu şarkılardan seçmelidir. Eskinin tadının bir başka olduğunu tüm misafirlere kanıtlamak isteyen çiftler, standardın da dışına çıkarak herkese güzel anlar yaşatmayı garantileyecektir.

12Ayla Dikmen / Anlamazdın

13İlhan İrem / Anlasana

Düğün gününe henüz yeni yeni hazırlanmaya başlamış çiftler Düğün Yemeği Menüleri İçin Harika Öneriler başlıklı yazımızı da incelemeliler.