Gelin Çiçeği Modelleri İçin En Popüler Fikirler

Gelin çiçeğine karar vermenin çok da kolay olmadığı aşikâr. Bu özel günün hatırası olarak yıllar boyu saklanacak olması da gelin çiçeğini daha da önemli kılıyor. Eşsiz tasarımlar, rengarenk seçenekler ve alternatif çiçeklerle gelin çiçeği modelleri seçimi gelinler için işin en keyifli kısmı. Seçeceğiniz gelin çiçeği modeli gözlerin sizin ve seçiminizin üzerinde olmasını sağlayacak. İşte bunun için son zamanların en trend gelin çiçeği modelleri fikirlerini sizin için bir araya getirdik.

Gelin Çiçeği Modelleri İçin Popüler Fikirler

Artık eskisinden biraz daha farklı her şey. Klasiğin dışına çok daha kolay çıkıyoruz. Kendi tarzımızı, kendi modamızı yaratma konusunda eskiye oranla oldukça yol kat ettik. Gelin çiçeği modeli seçimi de bunların başında geliyor. Cesaretini toplayan bütün gelinler içlerinden geldiği gibi seçiyor, hatta kendisi yapıyor gelin çiçeğini. Bu yıl en popüler olan fikirleri de işte bu nedenle sizin için toparladık.

1Laleler bu yıl başrolde

Bu yılın en popüler gelin çiçekleri arasında laleler yer alıyor. Klasikten farklı ama şık bir seçim yapmak istiyorsanız buketinizde beyaz lalelere yer verebilirsiniz. Renkli bir gelin çiçeği tercih ediyorsanız lalenin diğer renklerini kullanabilir; birkaç renk ile göz alıcı bir bukete sahip olabilirsiniz.

2Kır düğünleri için renkli seçenekler

Bir kır düğünü yapacaksanız ve konseptinize uygun bir gelin çiçeği modelleri arıyorsanız seçeceğiniz çiçeklerin renkleri, pembe, mor ve yeşil gibi renklerden oluşmalı. Bu canlı renklerin bir arada kullanımı oldukça bohem bir görünüm yaratarak kır düğününüzün atmosferine uyum sağlayacaktır.

3Papatyalarla zarif ve sade olun

Son dönemin trendleri arasında papatya buketleri de var. Sağlığın, sadeliğin ve doğallığın yansıması olan papatya, sade, minimal bir düğün planladıysanız uyumlu bir seçim olacaktır.

4Otlar, çiçekler, yeşillikler bir arada

Bu yılın en trend gelin çiçeği modelleri arasında bol yeşillikli çiçekler yer alıyor. Çiçeklerin çeşidi ne olursa olsun yanında mutlaka büyük ve canlı renkli yeşil yapraklar bulunuyor. Adını dahî bilmediğimiz otlar, yeşillikler, ufak detaylar buketinizi dolu dolu göstermek için de güzel bir yöntem.

5Rengarenk gelin çiçeği modelleri

Birkaç sezondur devam eden renk furyası bu yaz da hakimiyetini sürdürüyor. Her renk, her tarzla ve her gelinlikle kullanılabiliyor. Uyumu yakalamak da sizin veya çiçekçinizin elinde. Bu özel günü renklendirmek ve kalıcı hale getirmek için dilediğiniz rengi istediğiniz gibi kullanın.

6Alternatiflerin sonu yok

Sevgilinizle gittiğiniz bir seyahatten kalan bir haritayı buketinize sarmaktan, sizin için özel olan küçük bir aksesuarı buketinize eklemeye kadar yaratıcılığınızı zorlayabileceğiniz bir dönemdeyiz. Unutulmaz hatıralar yaratmak için sizin için özel olan tüm detaylara yer verebilirsiniz. Küçük rüzgar güllerinden bir buket, keçeden yapılmış çiçeklerden bir gelin çiçeği modelleri de tarzınızı yansıtıyorsa tercihleriniz arasında olabilir. Dilerseniz, Gelin Çiçeği Seçimi Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

gelin-buketi geln-buketleri cicek-gelin-buketi-HS-310 gelin-buketi-modelleri16 gelin-buketi-blog rengarenk-mutluluk-gelin-buketi-at2108-1-1 bir-ask-masali-gelin-buketi-at2115-1-1