Gelin Çiçeği Modelleri İçin En Büyüleyici Tasarımlar

Her gelin için özeldir düğün günü. Ve her düğün günü gelini daha da özel kılar.  Her gelin özel olmak ister; ama sınırlarını aşmakta kimi zaman zorlanır. Yeni şeyler denemek, yepyeni tasarımlara yer vermek cesaret ister. Bu özel gününüzde fark yaratmak için yapmanız gereken tek şeyse tarzınızı olduğu gibi yansıtmak olacaktır. Büyüleyici ve farklı gelin çiçeği modelleri ile sizin için bu özel gününüzü unutulmaz kılacak alternatiflere göz atalım birlikte.

1Rengârenk olun, farklı olun

Düğününüzde farklı olmak için artık yapmanız gereken en önemli şeylerden biri rengârenk bir çiçeğe sahip olmak. Tüm duygularınızı bir arada taşımanızın mesajını veren bu rengârenk buket, dikkatleri üzerinde toplayıp, ışıl ışıl parlamanızı sağlayacak.

2Güllerle bezeli gelin çiçeği modelleri

Bu en özel gününüzde akılda kalmak en öenmli isteğiniz. Saçınızdan makyajınıza, ayakkabınızdan çiçeğinize kadar her detay çok önemli. İşte bu yüzden akılda kalıcı ve sevdiğiniz rengi barındıran bir gül buketi tercih edebilirsiniz.

3Kır çiçeklerinden bir buket

Düğün mekanının gelin çiçeği için önemi büyüktür. Eğer bir kır düğünü organize ediyorsanız elinizde kocaman bir kır çiçeklerinden oluşan buket taşıyabilirsiniz.

4Farklı çiçeklerden oluşan gelin çiçeği modelleri

Alışılmışın dışına çıkmayı sevenlerdenseniz karmakarışık bir buket hazırlayabilirsiniz. Leylaklar, orkideler, lilyumlar, papatyalar, vb her farklı çiçek buketinize ayrı bir anlam ve renk katacaktır.

5Çiçek seçiminde duygular

Çiçek seçiminde çiçeklerin anlattığı duyguların yanında gelinliğinize olan uyumu da göz önünde bulundurmalısınız. Sevdiğiniz ve anlamını benimsediğiniz çiçeğin gelinliğinizin renk ve tarzı ile uyumlu olmasını dikkat etmelisiniz. Böylece gönlünüzden geöen farklı tarz, görüntünüze yansıyacaktır.

6Sadece lavanta

Bir buket lavantayı şık bir saman ip ile sıkı sıkıya bağladığınızda tamamen doğal ve farklı bir tarz oluşturmamanız mümkün değil. Masalsı bu görüntüye lavantanın kokusu da eşlik edecektir.

7Doğadan gelen çiçekler

Eğer bir sahil kenarında yakın dostlarınızla bir düğün yapacaksanız; defne yaprakları, zeytin dalları veya tamamen sevdiğiniz yapraklardan oluşan bir buket hazırlayabilirsiniz. Böylece hem temaya uygun bir görüntü verecek; hem de doğayı desteklediğinizi herkesle paylaşmış olacaksınız. Gelin çiçeği modelleri ile ilgili olarak dilerseniz, Pembe Gelin Çiçeği İçin Muhteşem Öneriler yazımızı da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizi galerimiz ile yalnız bırakıyoruz.

gelin çiçeği modelleri

gelin çiçeği modelleri gelin çiçeği modelleri gelin çiçeği modelleri 84ce4c0a-50dd-11e5-9816-22000aa61a3e white and gray bride bouquet img_6673 pink-white-bridal-bouquet IMG_2868 76jh6ymfovtvzj1hqz02_low (1) Gelin Çiçeği Modelleri İçin En Büyüleyici Tasarımlar Gelin Çiçeği Modelleri İçin En Büyüleyici Tasarımlar Gelin Çiçeği Modelleri İçin En Büyüleyici Tasarımlar Gelin Çiçeği Modelleri İçin En Büyüleyici Tasarımlar Gelin Çiçeği Modelleri İçin En Büyüleyici Tasarımlar Wedding-trends-for-2016.doc-flowers