En Güzel Gelin Babetleri Modelleri

Hayatınızın en özel günlerinin başında gelen düğün gününüz için her konuda olduğu gibi ayakkabı konusunda da kararsızlık yaşayabilirsiniz. Gelin babetleri belki bu kararsızlığınızı ortadan kaldırabilir.

Harika Gelin Babetleri

Düğünde saatlerce ayakta kalmak, dans etmek, eğlenmek, fotoğraf çekmek topuklu gelin ayakkabıları yüzünden işkenceye dönüşebilir. Ayaklarınızın rahatı için düğününüzde gelin babetleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Topuklu gelin ayakkabısına ek olarak yanınızda yedek babet bulundurmanız bu özel günü rahatlıkla atlatmanızı sağlayacaktır.

1Dantelli gelin babetleri önerileri

Gelin babetleri çoğunlukla gelinlikle uyumlu olacak şekilde zarif ve şık bir görünümde olur. Dantelli gelin babetleri de bu babetler arasında yer almaktadır. Özellikle gelinliğinizde dantel detayları bulunuyorsa sizin de tercih edebileceğiniz bu model oldukça hoş.

2Dantelli gelin babetini kendiniz de yapabilirsiniz

Eğer hali hazırda gelinliğinizle uyumlu olacak şekilde beyaz babetiniz bulunuyorsa bunu değerlendirebilir, ekstra masraf yapmamış olabilirsiniz. Bir parça dantel veya eski tül parçasını babetlerinizle birleştirin ve harika gelin babetlerine kavuşun.

3Minik taşlar…

Tıpkı gelinlikte olduğu gibi gelin babetlerinde de detaylar önemlidir. Eğer gelinliğinizde detaylı işlemeler, boncuk ya da parıltılı taşlar varsa buna benzer detaylara sahip bir gelin babeti tercih edebilirsiniz.

4Beyaz olması şart değil!

Babetinizin beyaz olması şart değil. Özellikle kır düğünü düşünüyorsanız topuklu ayakkabı giymeniz zor olacağı için babet tercih edebilirsiniz ve babetinizin rengi kır çiçeklerine uyumlu renkte olabilir. Örneğin gelin buketiniz veya gelin tacınız pembe çiçeklerden oluşuyorsa pudra tonlarında bir gelin babeti ilginizi çekebilir.

5İncili gelin babetleri

Pek çok gelinin tercih ettiği, zarif görünümüyle herkesi kendine hayran bırakan inci detayları şimdi de gelin babetlerinde! Gelinliğinizde inci detayları bulunuyorsa gelin babetlerinin arasından bilek kısmında ve üzerinde inci detayları olan bu modeli seçebilirsiniz.

6Aşk dolu gelin babetleri

Farklı ve özel tasarım gelin babetleri de bulunuyor. Bu model de bu babetlerden biri… Aşkı, sevgiyi ve çift olmayı anlatan bu sevimli babetlerin üzerine isimlerinizi yazdırmanız da mümkün.

Gelinliğinizi Tamamlayacak Aksesuarlar!

Gelinliğinizle ve gelin başı modelinizle tüm konukları, en önemlisi müstakbel eşinizi kendinize hayran bırakmak istiyorsanız gelin başı modelinizi farklı aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Gelin Başı Aksesuarları ve Tavsiyeleri yazımıza göz atarak en yaratıcı fikirlerden ilham alabilirsiniz.gelin babetleri-11gelin babetleri-12gelin babetleri-10gelin babetleri-17gelin babetleri-16gelin babetleri15gelin babetleri14gelin babetleri-6gelin babetleri-13gelin babetleri-10 (2)gelin babetleri-9gelin babetlerigelin babetleri-8