Gelin Ayakkabısı Süsleme Modelleri

Gece saat 12’yi vurmaktaydı, bir anda koşarak balodan uzaklaşmak istedi, fakat sevdiği adamı da bırakmak istemiyordu. Gitmezse tüm büyü bozulacaktı, gidemedi ve kaldı, aslında büyü falan yoktu, sadece birkaç dokunuşla her şey güzelleşebilirdi, masalımızdaki Prenses bunu anladı ve gelin ayakkabısı süsleme modelleri ona yol gösterdi. Biliyorum bir masal gibi olacak sizlerin düğünü ve gelin ayakkabınızın altına da isimlerimiz yazılacak, fotoğraflar çekilecek ve sosyal medyaya atılacak, tüm hazırlıklar tamam, süsleme için eksik olan bir şeyler olmalı diye düşünüyorsanız, bu yazımızı okumanız gerekiyor.

Gelin Ayakkabısı Süsleme Modelleri De Neymiş

Evet, gerçekten de siz ayakkabılar süslenmez diye mi düşünmektesiniz. Artık gündelik ayakkabıların bile üzerine anlamlı göndermeler, güzel çizimler hatta ve hatta kendi fotoğrafını bile çizdiren insanlar var. Sizler de farklı bir ayakkabı tasarımı düşleyenlerdenseniz, size güzel bir yol haritası olacak.

1Beyaz Çiçekler Sadece Yüzünüzde Açmaz

Sade ve minimal tasarımları sevenlerdenseniz, birkaç çiçekli güpür ve üzerine yapıştıracağınız taşlarla beraber hoş bir tasarımda bulunabilirsiniz. Kolay yapımı, kullanım kolaylığı ve gelinliğin dengeleyicisi olacak bu ayakkabı süslemesi güzel bir başlangıç olacaktır.

2Ayakkabı Seçimi Sanattır Diyenler

O zaman biz bu sanat akımına destek olalım ve evliliğinizi güzel çizimlerle göstererek, yeni nesil ayakkabı süslemelerinin moda ikonu olun. İstediğiniz, sevdiğiniz, sizi anlatan pek çok görseli, tasarım sanatçılarına aktararak, yeni adımlara bu tarz ayakkabılarla atabilirsiniz.

3Üstü Gelinlik Altı Punk

 

Şebnem Ferah, Özlem Tekin dinledik, gerektiğinde Yıldız Tilbe kadar da dobraydık, bize topuklu ayakkabı mı olur diyenlere bir öneri, bazen marjinal olmak için bir ayakkabı yeter ve artarmış, öğrendik.

4Kaliteden Ödün Vermem, Çekilebilirsiniz

Bazen ne olursa olsun, sadece kalite vardır. Tasarımlar, süslemelerden öte birkaç uygulama, biraz maliyet ve çok sayıda hayran bırakacak türden ayakkabılar, asillik kimin eseriydi.

5Bırakın Yürüyüşüm Size Her Şeyi Anlatsın

Gelin ayakkabısı süsleme modelleri arasında, bu dönemin en çok sevilen ayakkabılarından, spor ayakkabılarda bile kurdeleleri görmekteyiz. Şıklık ve sevimliliği bir arada bulunduran bu ürünlerde kadınlar kendilerini bulmaktalar. Toz pembe bir ayakkabı ve ayağı büyük oranda kapatacak bir kurdele ile modanın adımları sizden sorulacak.

Gelin Ayakkabısı Süsleme Kriterleri

Seçeceğiniz ayakkabının üzerinde işlenecek alan ve dokusuna göre seçim yapmanız gerekir. Küçük, ışık vurunca parlayan renkli taşları, rahat rahat kullanabilirsiniz, üzerine boyama yaptıracaksanız da bunu gelinliğinizdeki bir detaylı birleştirmezseniz biraz komik kaçabilir.  Kısacası her zaman dediğim gibi, uyum biraz zeka gerektirir ve kadınlar bunu her zaman başarıyla sonuçlandırır. Bunu başaracağınıza inanıyorum, tıpkı nikah şekerleri seçerken ince eleyip sık dokuduğunuz gibi.

gelin ayakkabı süsleme