Gelin Arabası Süsleme Önerileri

Düğünden hemen önce gelinlerin alınacağı arabaya gelin arabası süsleme yapmak çok önemli bir detaydır. Sade bir arabayla gelin almak istemeyen damatlar kendi zevklerine göre arabayı süsleyip gelini almaya öyle gider.

Gelin arabası süslerken neler yapılmalı?

Gelin arabası süslerken mutlaka aşırıya kaçmamak gerekir. Sade ama gösterişli bir gelin arabası süsleme ile hem gelin mutlu olacak hem de gözler gelin arabasının üzerinde olacaktır.

1Eski model gelin arabaları

Eski model gelin arabaları son zamanlarda oldukça moda. Vintage akımını seven gelin ve damat adaylarının tercih ettiği bu arabaları süslemek de oldukça kolay. Zaten gösterişli olan araçlara ufak tefek detaylar eklenmesi yeterli olacaktır. Klasikten vazgeçmem diyen damat adayları mutlaka bu araçlara bir göz atmalı.

2Temalı gelin arabası süsleme modelleri

Temalı gelin arabası süsleme modelleri, düğün gününü herhangi bir temaya uygun olarak yapmayı planlayan adaylar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Konsepte uyma amacıyla yapılan bu ufak tefek süslemelerle aracınız düğüne uyum sağlayacak ve misafirlerinizi şaşırtacaksınız.

3Balonlu süsleme modelleri

İçi helyum gazı ile doldurulmuş balonların araca bağlanması ile gerçekleştirilen bu süsleme modelleri, heyecanlı, eğlenceli ve zevkli gelin ve damat adayları tarafından tercih edilmektedir. Mutluluğun ve masumluğun simgesi olan balonları aracınızın her yanına bağlayarak harika bir gelin arabası elde edebilirsiniz. Henüz arabayı ne şekilde süsleyeceğinize karar veremediyseniz mutlaka bu modeli incelemelisiniz.

4Çiçekli süsleme modelleri

Sadeliği ve zarifliği seven gelin ve damat adaylarının tercih ettiği çiçekli gelin arabası süsleme modelleri en çok moda olan süsleme çeşitlerindendir. Gelin arabasının belli bir noktasına konulacak bu çiçekler hem şık bir görünüm sağlayacak hem de abartıya gitmeden de herkesin dikkatini çekebileceğinizi sizlere gösterecek.

5Güzel sözlü süsleme modelleri

Gelinine sevgisini ve aşkını birçok yolla göstermek isteyen damat adayları, gelin arabalarını süslerken çeşitli romantik sözler kullanmaktadır. Bu sözleri aracın arkasına yazdıran damatlar hem gelinin gönlünü kazanmakta hem de görenlerin gıpta ile bakmasına sebep olmaktadır.

Gelin arabası süslemesi ile birlikte gelin çiçeğini de önemseyen adaylar Gelin Çiçeği Yapımı İçin Öneriler başlıklı yazımızı mutlaka incelemeliler.

üstü-açık-gelin-arabası-kiralama-izmir-900x600 plymouth-1954_f mercedes-1938.5_f mercedes-1938.2_f klasik-gelin-arabasi-modelleri-5 kiralık-üstü-açık-vosvos-gelin-arabası-ankara1-900x600 Kiralık-Düğün-Arabası-Modelleri gelin11-900x600 cadillac-1959.14_f araba3 20120825161110-900x600 43 41 18-900x600 20120825161110-900x600 gelin arabası süsleme üstü-açık-gelin-arabası-kiralama-izmir-900x600 araba3 gelin arabası süsleme