Fuşya Gelin Çiçeği Modelleri

Bu yılın göze çarpan detaylarından fuşya gelin çiçeği modellerini sizin için toparladık. Bu güzel renk hem hatıranızda güzel bir yer bulsun; hem de dikkatleri üzerinde toplasın. Ufak ama şık, akılda kalıcı ama rahatsız etmeyen bir detay. Renklerle, küçük süslemelerle; hatta mekana ekleyeceğiniz artılarla oluşabilecek bir şey. Sonuçta bir renk katmalısınız kendinize. Saçınıza, ayakkabınıza veya gelin çiçeğinize. Göz alıcı fuşya gelin çiçeği modelleri ile istediğiniz etkiyi sağlayabileceğinizi gösteriyoruz size.

Fuşya Gelin Çiçeği Modelleri

Bahar veya yaz düğünü düşünüyorsanız; bir de bembeyaz gelinliğinize bir renk katmak, gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız göz alıcı bir renk tam sizin için. Bunlardan en popüler olanı ise, fuşya. Capcanlı bu renkle gelinliğiniz ve duvağınızın bütünlüğü akıllardan hiç çıkmayacak.

1Canlı fuşya sizi canlandıracak

Bembeyazsınız; baştan aşağı tek renk. Bir masalda gibisiniz. Ama küçücük bir eklemeyle adeta unutulmaz bir havaya bürünüyorsunuz. Fuşyanın canlılığı, rengin ahengi sizi tamamen capcanlı bir havaya sokuyor.

2Farklı olmak için fuşya gelin çiçeği modelleri

Her gelin çiçeğinin birbirinden farklı olma yarışına girdiği son dönemlerde siz de renklerle bir fark yaratın. Hiç akla gelmeyen bir renk seçin, dilediğiniz yaprak ve dalla kombinleyin, kendi tarzınızı ortaya koyun.

3Çılgın gelinlerin tercihi fuşya gelin çiçeği modelleri

Dilerseniz duvağınız, dilerseniz bileğinize takacağınız bir ufak tül, dilerseniz elinize alacağınız çiçek. Hepsini ya da herhangi birini fuşya olarak kullanırsanız dikkat çekeceğiniz ve daha da önemlisi akılda kalacağınız bir gerçek.

4Fuşya ile beyazın uyumu

Beyaz ya da krem rengi olan gelinliğinizi hareketlendirecek, durağanlıktan çıkaracak, diğer gelinlerden farklı kılacak detay fuşya rengi bir buket olabilir. Ne de olsa bu yıl renkler ön planda; dilediğiniz gibi kullanmak size kalmış.

5Fuşya gelin çiçeği modelleri ile dikkat çekici olmak

Dikkat çekici ve keskin bir renk arıyorsanız fuşya tam sizin için. Ayakkabılarınızı spor ayakkabı tercih edebilir, duvağınızı fuşya renkte seçebilirsiniz. Böylece, fuşya renkli gelin çiçeğiniz ile uyum sağlayacaksınız.

6Mor ile pembenin arasında

Ne pembe gibi hafif, ne mor gibi ağır olmak istiyorsunuz. Arada bir renkse ihtiyacınız, fuşya her iki renkten de barındırdığı tonları ile özellikle yaz düğünü planlayanlar için ideal.

7Fuşya Gelin Çiçeği Modelleri Baharın ve yazın habercisi

İçiniz içinize sığmaz fuşya varsa etrafınızda. Gelin çiçeğinizde de varsa şayet, gününüzün güzel geçeceğinin habercisidir. Doğanın ve baharın en canlı tonudur fuşya.