Fransız Gelinlik Modelleri

En güzel gelinlik modelleri için yazının sonundaki galeriye göz atabilirsiniz!

Savez-vous français? Fransızca bilmesek de Fransız gelinlik modellerinin nasıl olduğunu bilen gelin adaylarından mıyız acaba? Bugün size, gelinlik seçimlerinde Fransız Gelinlik Modelleri üzerine birkaç hatırlatma ve uyarıda bulunacağım. Fransız gelinlik modeli seçerken hangi kesime göre seçmeli, bunu kendi tarzımıza nasıl yansıtmalıyız. Gelin olmak kolay değil hanımlar.

En Güzel Fransız Gelinlik Modelleri

Size bunu madde madde anlatacağım.

  • Fransız danteller, tüle işli olur, sonradan üzerine dikilmez.
  • Fransız dantellerin alt kısmı saçaklı olur.
  • Fransız danteller metre olarak değil, kupon olarak satılır.
  • Kolay kolay hiç bir mağaza bir topu keseyim yarısını sana yarısını başkasına satarım demez.
  • Fransız danteller pahalıdır.
  • Fransız dantel bu abla, dediklerine de inanmayın, sorun soruşturun.

1A Kesim Fransız Gelinlik Modelleri

A kesim fransız gelinlik modelleri, açık yakası ile çok şık bir görüntü sergilemektedir. Tafta kumaş üstüne işlemeler olan gelinlikler hem çok sade ve duru hem de çok fazla sizi yoracak ağırlıkta değillerdir.

2Askılı Güpür Fransız Gelinlik Modelleri

Balık formundaki gelinlik, belli belirsiz güpür kumaşı ile oldukça zarif görünüyor.  Etek uçları kabarık bir şekilde yine güpür kumaştan yapılırsa güzel bir görüntü oluşturulabilir. Fransız etkisini perçinlemek için şapka kesinlikle önerilmektedir.

3V Yaka Fransız Gelinlik Modelleri

V yaka, askılı ve sadeliği şıklığa dönüştüren, göğüs altındaki aksesuarıyla beraber, alta doğru kabarıklaşan gelinlik, paralel geçişli kat işlemeleriyle güzel bir uyum yakalamaktadır. Duru bir görüntü ve asillik sunan bu gelinlik sizi pek çok gelinden farklı kılacaktır.

4Deniz Kızı Fransız Gelinlik

İpek kumaştan oluşan gelinlik ve Fransız dantelinden oluşan bu gelinlik, transparan ve dokulu göğüs üstü bölgesi ve kolsuz yapısıyla şıklık abidesi. Fransız güpür detayları ile oldukça hoş bir görünüm kazandırılmış.  Göğüs kısmında ve balık formundaki eteğin diz kısımlarına yapılan güpür işlemeler, zarif bir görüntü oluşturuyor.

5Kayık Yaka Prenses Gelinlik

Sade ama şık bir gelinlik isteyen gelin adayları için oldukça güzel bir öneri. Kalın güpür işlemeleri, kayık yakalı büstiyeri ve tül kabarık etekleri ile hem kibar hem de gösterişli bir görüntü oluşturuyor. Ortasında bulunun v modeli detaylar da başarılı bir Fransız gelinlik modelleri arasına girdiğini göstermektedir.

Her Gelinlik Fransız Gelinlik Modellerinden Midir?

Kumaşın pahalı olması, örneğin 7 metrelik bir kumaştan dört metre kadar kullanım alanı yaratılması, Çin yapımı kumaş alımına terzileri yöneltmiştir. Hem maliyeti ucuz hem de dikimi kolay olan bu kumaşlar, insan sağlığına çok büyük zarar vermektedir. Bütçenizi aslında ayarlamalı ve istediklerini en güzel şekilde karşınızdaki çalıştığınız kişiye anlatmalısınız. Hala gelinlik seçmediniz mi yoksa?

fransız gelinlik modelleri

dantel kollu gelinlik dantel-kollu-gelinlik-modelleri-6 dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik