En İyi Drama Etek Gelinlik Modelleri

Yaz sezonunun başlamasıyla, drama etek gelinlik modelleri de tekrar moda oldu. Düğün yapan çiftleri de tatlı bir telaş sarmaya başladı. Genç bayanlar, gelinlik seçerken oldukça heyecanlı oldukları için birçok çeşidi gözden kaçırabiliyorlar.

En İyi Drama Etek Gelinlik Modelleri nelerdir?

Hanımlar drama etek gelinlik modellerini sık sık tercih etmektedir. Bayanlarda oldukça şık ve modern bir görünüm sağlayan bu gelinliklerle, düğünde adınızdan söz ettirmeniz de mümkün.

1Straplez Drama Etek Gelinlik Modelleri

Straplez drama etek gelinlik modelleri, vücuduna güvenen genç bayanlar tarafından sıkça tercik edilmektedir. Gelin adaylarına modern ve çekici bir görünüm sağlayan bu gelinlikler ile düğün gününde herkesin gözü üzerinizde olacaktır. Uzun ve zarif bir vücuda sahip kadınların bedenine oturan bu modeli satın aldıktan sonra pişman olmayacaksınız.

2Sırt Dekolteli

Fransız dantelinin şıklığı ve tül kumaşın sadeliği ile tasarlanmış mükemmel bir sırt dekoltesine sahip olan bu gelinlik modelleri, bayanlara şık ve modern bir görünüm sağlamaktadır. Özellikle bahar düğünlerinde tercih edilen bu modelleri bayanlar mutlaka incelemeli.

3Örgü Model Drama Etek Gelinlik Modelleri

Kat kat örgü tül eteklerle donatılmış bu muhteşem gelinlik modeli fazla tercih edilmese de genç bayanlara oldukça yakışıyor. Hareketli olması sebebiyle bayanlara farklı bir stil katan örgü model drama etekli gelinlikler, şık ve modern olmanın yolunu açıyor.

4Dantel Detaylı

Fransız dantel işlemelerinin şıklığı ve drapeli eteğiyle adından söz ettiren ve giyecek gelinlere farklılığın kapılarını açan bu model, her tip vücuda uyum sağlamasıyla da biliniyor. Gelinlik aramaktan yorulan bayanları bu telaştan kurtaracak olan drama etekli gelinlikler, şık ve modern olmanızı da sağlıyor.

5Düşük Omuzlu Drama Etek Gelinlik Modelleri

Omuz yapısı ve köprücük kemiklerinin görünümüne güvenen bayanlar tarafından tercih edilen düşük omuzlu gelinlikler, drama etekle birleşince ortaya harika bir tasarım çıkıyor. Gelinlik hakkında henüz bir fikir edinmeyen bayanlar bu modeli mutlaka incelemeli.

Mutlaka inceleyin

Drama etek gelinlik modelleri, bayanların sıkça tercih ettiği tasarımlardan birisidir. A kesimden, balık kesimine, straplezden, sırt dekoltesine kadar birçok farklı tarzı da içinde barındıran bu modelleri mutlaka galerimizden de incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Vücut Tipine Göre Gelinlik Modelleri yazımıza da göz atabilirsiniz.