Tesettür Gelinlik Modelleri İçin Muhteşem Fikirler

Tesettür gelinlik modelleri gün geçtikçe çeşitleniyor ve yeni trendler ortaya çıkıyor..

Kapalı genç kızların seçtiği tesettür gelinlik modelleri, son zamanlarda artan trendlerle birlikte çeşitlilik göstermeye başladı. Düğün gününde bir sultan edasında görünmek isteyen her bayanın dikkatlice seçmesi gereken gelinlikler, geniş yelpazesi sayesinde her kesime hitap ediyor.

İşte En Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri ve Fikirleri

Gelinlik seçimi her ne kadar zor bir süreç gibi görünse de ne istediğini bilen ve nasıl bir düğün yapacağını bilen gelin adayları için oldukça kolay bir süreçtir. Tesettür gelinlik modelleri seçerken, aslında nasıl bir gelin duvağı istediğinize, düğün temanızın ne olduğuna iyi düşünmeniz sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

1Dantelli Tesettür Gelinlikler

Dantelli tesettür gelinlik modelleri

Tesettürlü gelinlik modelleri arasında en çok revaçta olan dantelli modeller, genç bayanlara şık ve modern bir görünüm sağlayarak en mutlu günlerinde çok güzel olmalarına neden olacaktır. İnce ve narin bir şekilde işlenmiş Fransız dantelleri ile süslenmiş bu muhteşem gelinlikler tesettürlü bayanlar için biçilmiş bir kaftan.

2Taşlı Tesettür Gelinlikler

Taşlı tesettür gelinlik modelleri

İnceliğe ve zarifliğe önem veren tesettürlü bayanların mutlaka incelemesi gereken taşlı tesettür gelinlikler, tesettür gelinlik modelleri arasında şıklığı ile öne çıkmıştır. İnce ve detaylı taş işlemeleri ile tüm gelinlik modellerinin bir adım önünde olan bu gelinlik sayesinde bayanlar tesettür giyimliler arasında fark edilecek.

3Osmanlı Modası Tesettür Gelinlikler

Osmanlı modası tesettür gelinlik modelleri

Osmanlı’nın ihtişamını düğün günlerine yansıtmak isteyen tesettürlü bayanlar, Osmanlı’nın narin işlemelerinin hakim olduğu gelinlik modelleri ile düğün günlerinde bir sultan edasında olacaklar. Gösterişli ve işlemeli kumaşıyla öne çıkan Osmanlı modası tesettür gelinlikler, son zamanlarda çok tercih edildiği için her mağazada kolaylıkla bulunabilmektedir.

4Modern Tesettür Gelinlikler

Modern tesettür gelinlik modelleri

İnce ve uzun bir vücut yapısına sahip olan tesettürlü bayanların seçmesi gereken modern gelinlik modelleri, sofistike bir tasarım ile üretiliyor. Çeşit çeşit işlemelerle süslenen Avrupai bir tarz ile müşteriye sunulan bu tesettür gelinlik modelleri son zamanlarda revaçta olduğu için tesettürlü bayanlar tarafından tercih ediliyor. Düğün gününüzde sade ve şık olmak için seçebileceğiniz modern tesettür gelinlik modelleri fark yaratmanızı sağlayacaktır.

5Dubai Tesettür Gelinlikler

Dubai tesettür gelinlik modelleri

Tesettürlü bir bayanın düğün gününde en çok zorlandığı şeylerden biri gelinlik seçimidir. Halbuki son zamanlarda birçok modelin üretilmesi ile seçenekler de artmıştır. Tesettür gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de Dubai gelinlik modelleridir. Arabistan’ın sıcak ve otantik havasını bünyesinde barındıran bu eşsiz gelinlik sayesinde bir sultana dönüşecek genç bayanlar seçimlerinden pişman olmayacaklar.

Tesettür Gelinlik Modelleri Seçimi

Önce de bahsettiğimiz gibi kapalı gelin adayları için tesettür gelinlik modelleri oldukça gelişti ve trendler ortaya çıkmaya başladı. Gelin duvağından, diğer gelin aksesuarlarına, tüm her şey için muhteşem seçenekler bulunuyor. Size daha fazla fikir vermek amacıyla, tesettür gelinlik modeller için bir galeri oluşturduk, göz atmanızı tavsiye ederiz.